Siemens

Siemens

Projektant měření a regulace - Brno

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Brno

Společnost

Siemens

Siemens

  • Automotive, Elektronika / Telco, Mobilita
  • Více než 2000 zaměstnanců

  • Brno

Tato pozice byla obsazena!

Siemens je jednou největších technologických firem v Česku. Mají zde dlouholetou tradici a přes 10 000 zaměstnanců. Působí v oblasti průmyslu, energetiky, dopravy, infrastruktury a zdravotnictví. Jejich výrobky a řešení ovlivňují každodenní život tisíců lidí. Vyrábějí elektřinu, v továrnách řídí výrobu a třeba i stáčení piva, dělají budovy chytřejší a ekologičtější, jejich vlaky a metro zajišťují bezpečnou dopravu a zdravotnické přístroje Siemens vylepšují zdraví obyvatel už téměř 130 let.

Popis pozice

Jsme tým engineeringu brněnského Siemensu. Baví nás navrhovat parní turbíny dle požadavků zákazníků pro jakékoliv aplikace. Naše stroje nachází uplatnění v různých koncích celého světa, od brněnské spalovny odpadů, přes cukrovar v Egyptě, až po papírnu v Kanadě. Jsme hrdí na to, že můžeme pod značkou Siemens pokračovat v brněnské turbinářské tradici, která se datuje již přes sto let. Přidejte se k nám a staňte se členem týmu expertů na měření a regulaci.

Budete se věnovat především
  • vytváření dokumentace pro základní projekt měření a regulace (seznamy měření, procesní schémata a algoritmy)
  • komunikaci se zákazníkem na technické úrovni
  • analýze dokumentace zákazníka
  • podpoře při uvádění turbíny do provozu

Co u nás získáš

  • odborné a jazykové vzdělávání, osobní rozvoj
  • sílu a stabilní zázemí společnosti Siemens
  • flexibilní pracovní dobu a možnost home office
  • širokou škálu benefitů (5 týdnů dovolené + 3 dny navíc, příspěvek na stravování a závodní jídelnu v areálu firmy, Cafeteria systém 6.000 Kč ročně, příspěvek na penzijní či životní pojištění, akciový program a další)
  • kompletní zaškolení
  • zajímavou a různorodou práci
  • fajn tým, který drží při sobě a podporuje se
  • možnost růstu na různé pozice v rámci společnosti anebo v rámci rozšiřování konstrukčního oddělení
  • využití cizích jazyků na denní bázi

Vítané zkušenosti

  • VŠ strojní nebo elektro vzdělání se zaměřením na automatizaci
  • velmi dobrou znalost angličtiny
  • Znalost AutoCAD
  • Dobrou znalost MS Office
Siemens

Siemens

  • Brno
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Jak taktně odmítnout pracovní nabídku?

Přijmout práci umí každý. Jak se ale zachovat v případě, kdy potřebujete firmu odmítnout? Je totiž možné, že obdržíte několik nabídek naráz.