Siemens

Siemens

Programátor světelné signalizace

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Brno

Společnost

Siemens

Siemens

  • Automotive, Elektronika / Telco, Mobilita
  • Více než 2000 zaměstnanců

  • Brno

Tato pozice byla obsazena!

Siemens je jednou největších technologických firem v Česku. Mají zde dlouholetou tradici a přes 10 000 zaměstnanců. Působí v oblasti průmyslu, energetiky, dopravy, infrastruktury a zdravotnictví. Jejich výrobky a řešení ovlivňují každodenní život tisíců lidí. Vyrábějí elektřinu, v továrnách řídí výrobu a třeba i stáčení piva, dělají budovy chytřejší a ekologičtější, jejich vlaky a metro zajišťují bezpečnou dopravu a zdravotnické přístroje Siemens vylepšují zdraví obyvatel už téměř 130 let.

Popis pozice

Zajímá Vás problematika řízení dopravy? Jste fanouškem do nových technologií? Říká Vám něco konfigurace křižovatek či signální plány? Chcete být u zrodu dopravy budoucnosti? Hledáme kolegu na programátora světelné signalizace – možná jste to právě Vy!

Čemu se u nás budete věnovat?
  • programování světelného signalizačního zařízení
  • testování, analýze a odladění naprogramovaného softwaru
  • aplikaci softwaru do reálného provozu
  • spolupráci při spuštění v technologie provozu
  • seznamování se s novými komponenty světelných signalizačních zařízení
  • spolupráci s vývojovým oddělením a implementaci nových technologických řešení do provozu

Co u nás získáš

  • Můžete se těšit na pestrý balíček benefitů:
  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní dobu s pevným jádrem od 10 do 14 hod.
  • možnost pracovat z domova pro lepší skloubení práce a osobního života
  • jazykové vzdělávání v pracovní době na náklady zaměstnavatele (AJ, NJ)
  • zvýhodněné nabídky pro zaměstnance, např. slevu na auto Škoda apod.
  • zvýhodněný firemní tarif pro soukromé účely (O2, T-Mobile)
  • příspěvek na stravování ve formě e-stravenek
  • možnost stát se akcionářem Siemens a získat díky firemním plánům 1/3 akcii navíc zdarma NAVÍC má každý zaměstnanec k dispozici svůj osobní rozpočet (částka od 24 000 Kč, výše dle juniority/seniority zaměstnance) a ten může využít dle vlastní potřeby a uvážení na:
  • až 8 dalších dní placeného volna navíc nad rámec základních 5 týdnů
  • příspěvek na volnočasové aktivity v cafeterii Benefit plus (lze čerpat na širokou oblast kulturu, zdraví, cestování, sportu nebo třeba vzdělávání včetně jazykových kurzů)
  • příspěvek na penzijní a/nebo životní pojištění

Vítané zkušenosti

  • SŠ nebo VŠ vzdělání ideálně v oboru řízení dopravy (popř. elektrotechnika)
  • angličtinu pro denní komunikaci, němčina výhodou
  • pokročilé znalosti v oblasti programování – na jazyku nezáleží (budete pracovat v SitrafficOffice)
  • orientaci v technologiích v oblasti Smart Cities výhodou
  • systematičnost, vytrvalost a spolehlivost
  • analytické myšlení a zapálení do techniky
  • ochotu cestovat (jednodenní služebky v rámci ČR)
Siemens

Siemens

  • Brno
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Neverbální komunikace na pohovoru

Profesní dráha, seznam dovedností, softskills... po hodinách práce máte pocit, že je vaše CV správně vymazlené...