Siemens

Siemens

Programátor/školitel pro produkty Desigo a Desigo CC

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Brno

Společnost

Siemens

Siemens

  • Automotive, Elektronika / Telco, Mobilita
  • Více než 2000 zaměstnanců

  • Brno

Tato pozice byla obsazena!

Siemens je jednou největších technologických firem v Česku. Mají zde dlouholetou tradici a přes 10 000 zaměstnanců. Působí v oblasti průmyslu, energetiky, dopravy, infrastruktury a zdravotnictví. Jejich výrobky a řešení ovlivňují každodenní život tisíců lidí. Vyrábějí elektřinu, v továrnách řídí výrobu a třeba i stáčení piva, dělají budovy chytřejší a ekologičtější, jejich vlaky a metro zajišťují bezpečnou dopravu a zdravotnické přístroje Siemens vylepšují zdraví obyvatel už téměř 130 let.

Popis pozice

Jsme divize Smart Infrastructure - Building Technologies a zabýváme se implementací, podporou technických produktů a řešení MaR ve stavebních projektech (TZB) a u OEM zákazníků zaměřených na HVAC. Do produktového oddělení hledáme nového kolegu na pozici Technický konzultant pro celou ČR. Přidejte se do našeho týmu a staňte se školitelem a programátorem pro produkty Desigo a Desigo CC!

Budete se věnovat především
  • podpora programátorů systému automatizace budov Desigo a platforem pro monitorování a dohled Desigo CC
  • komunikace a získávání aktuálních informací a novinek od kolegů v naší evropské centrále
  • předávaní a šíření technického know- how mezi interní i externí kolegy v ČR formou pravidelných školení a webinářů
  • podpora systémových partnerů při návrhu řešení pro řízení technologií budov (od vzduchotechnických jednotek přes kaskádní zdroje tepla až po komplexní automatizaci jednotlivých místností)

Co u nás získáš

  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní školku pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
  • individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně
  • možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
  • nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky
  • služební vozidlo i pro soukromé účely
  • atraktivní variabilní složku mzdy
  • motivační prostředí a prostor pro seberealizaci

Vítané zkušenosti

  • vysokoškolské vzdělání v oblasti elektrotechniky, robotiky nebo příbuzného oboru
  • praxe (minimálně 5 let) na pozici programátora MaR nebo PLC systémů
  • znalost programových prostředí ABT Site, ABT Pro, Desigo Xworks plus, Desigo CC je vítaná
  • znalost komunikačních protokolů Modbus, KNX, M-Bus, BACnet je vítaná
  • pokročilá znalost anglického jazyka, znalost německého jazyka výhodou
  • schopnost komunikace v týmu, prezentační dovednosti, chuť předávat své znalosti ostatním
  • ochota cestovat po ČR, řidičský průkaz sk. B
Siemens

Siemens

  • Brno
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Neverbální komunikace na pohovoru

Profesní dráha, seznam dovedností, softskills... po hodinách práce máte pocit, že je vaše CV správně vymazlené...

Jak taktně odmítnout pracovní nabídku?

Přijmout práci umí každý. Jak se ale zachovat v případě, kdy potřebujete firmu odmítnout? Je totiž možné, že obdržíte několik nabídek naráz.