Siemens

Siemens

Pracovník technické dokumentace – Brno

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Brno

Společnost

Siemens

Siemens

  • Automotive, Elektronika / Telco, Mobilita
  • Více než 2000 zaměstnanců

  • Brno

Tato pozice byla obsazena!

Siemens je jednou největších technologických firem v Česku. Mají zde dlouholetou tradici a přes 10 000 zaměstnanců. Působí v oblasti průmyslu, energetiky, dopravy, infrastruktury a zdravotnictví. Jejich výrobky a řešení ovlivňují každodenní život tisíců lidí. Vyrábějí elektřinu, v továrnách řídí výrobu a třeba i stáčení piva, dělají budovy chytřejší a ekologičtější, jejich vlaky a metro zajišťují bezpečnou dopravu a zdravotnické přístroje Siemens vylepšují zdraví obyvatel už téměř 130 let.

Popis pozice

Jsme tým zákaznické dokumentace brněnského Siemensu. Naše firma vyvíjí a vyrábí parní turbíny, které nachází uplatnění v různých koncích celého světa, od brněnské spalovny odpadů, přes cukrovar v Egyptě, až po papírnu v Kanadě. Úkolem našeho oddělení je zkompletovat interní a externí dokumentaci a dále ji postoupit konečnému zákazníkovi. Přidejte se k nám a staňte se členem našeho týmu.

Budete se věnovat především
  • kompletaci externí a interní projektové dokumentace
  • zajišťování překladů dokumentace
  • komunikaci se zákazníky a plnění jejich specifických požadavků
  • kompletaci dokumentace Pasportu turbíny
  • dávat podporu při tvorbě Provozních předpisů
  • zálohovat a spravovat data v archivačním systému
  • vyřizovat reklamace
  • spolupracovat s kolegy napříč společností

Co u nás získáš

  • odborné a jazykové vzdělávání, osobní rozvoj
  • sílu a stabilní zázemí společnosti Siemens
  • flexibilní zkráceno pracovní dobu 37,5 h týdně
  • širokou škálu benefitů (5 týdnů dovolené + 3 dny navíc, příspěvek na stravování a závodní jídelnu v areálu firmy, Cafeteria systém 6.000 Kč ročně, příspěvek na penzijní či životní pojištění, akciový program a další)

Vítané zkušenosti

  • SŠ strojní vzdělání
  • povědomí o strojních zařízeních
  • znalost angličtiny, němčina/ruština/polština výhodou
  • uživatelskou znalost MS Office
  • znalost AutoCad a SAP výhodou
  • řidičské oprávnění sk. B
  • pečlivost, samostatnost a analytické myšlení
  • schopnost pracovat v týmu a vést jednání/porady
Siemens

Siemens

  • Brno
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Neverbální komunikace na pohovoru

Profesní dráha, seznam dovedností, softskills... po hodinách práce máte pocit, že je vaše CV správně vymazlené...