Siemens

Siemens

Odborný konstruktér

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Mohelnice

Společnost

Siemens

Siemens

  • Automotive, Elektronika / Telco, Mobilita
  • Více než 2000 zaměstnanců

  • Mohelnice

Siemens je jednou největších technologických firem v Česku. Mají zde dlouholetou tradici a přes 10 000 zaměstnanců. Působí v oblasti průmyslu, energetiky, dopravy, infrastruktury a zdravotnictví. Jejich výrobky a řešení ovlivňují každodenní život tisíců lidí. Vyrábějí elektřinu, v továrnách řídí výrobu a třeba i stáčení piva, dělají budovy chytřejší a ekologičtější, jejich vlaky a metro zajišťují bezpečnou dopravu a zdravotnické přístroje Siemens vylepšují zdraví obyvatel už téměř 130 let.

Popis pozice

  • Samostatnému řešení a navrhování nových komponent a konstrukčních celků dle definovaných pravidel, zákaznických požadavků a platných předpisů
  • Vývoji inovativních konceptů včetně zajištění proveditelnosti a efektivnosti vynaložených nákladů
  • Vedení vývojových projektů
  • Provádění simulací / výpočtů / testování k ověření vytvořených konceptů a nových materiálů
  • Přípravě konstrukční dokumentace ve 3D konstrukčním systému a výrobní dokumentace v ERP systému (SAP)
  • Provádění změn v konstrukční dokumentaci
  • Poskytování technické podpory ostatním oddělením

Co u nás získáš

  • Roční příspěvek ve výši 17.500 Kč na volnočasové aktivity, kulturu, sport a penzijní či životní připojištění v rámci nabídky Benefit Plus
  • Závodní jídelna v areálu firmy, příspěvek na stravování
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Akciový program pro zaměstnance
  • Dobrovolnický den, společenské a kulturní akce
  • 5 týdnů dovolené
  • Karta Multisport
  • Odměna za doporučení nových kolegů

  • Moderní pracovní prostředí
  • Nejnovější technologie a know-how
  • Přátelský kolektiv

Vítané zkušenosti

  • Vysokoškolské vzdělaní v technickém oboru, zaměření elektro výhodou
  • Analytické schopnosti; samostatnost a iniciativu
  • Dobré komunikační dovednosti a schopnost prosadit se
  • Zkušenosti z oblasti konstrukce výrobků výhodou
  • Znalosti 3D konstrukčních systémů
  • Znalosti MS Office
  • Samostatnost, flexibilitu v pracovní době
  • Znalost AJ na úrovni B2 dle ERR, znalost DE výhodou
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na LinkedInu