Siemens

Siemens

Mzdový/á účetní - Ostrava

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Ostrava

Společnost

Siemens

Siemens

  • Automotive, Elektronika / Telco, Mobilita
  • Více než 2000 zaměstnanců

  • Ostrava

Tato pozice byla obsazena!

Siemens je jednou největších technologických firem v Česku. Mají zde dlouholetou tradici a přes 10 000 zaměstnanců. Působí v oblasti průmyslu, energetiky, dopravy, infrastruktury a zdravotnictví. Jejich výrobky a řešení ovlivňují každodenní život tisíců lidí. Vyrábějí elektřinu, v továrnách řídí výrobu a třeba i stáčení piva, dělají budovy chytřejší a ekologičtější, jejich vlaky a metro zajišťují bezpečnou dopravu a zdravotnické přístroje Siemens vylepšují zdraví obyvatel už téměř 130 let.

Popis pozice

V našem týmu zaměřeném na poskytování interních služeb v oblasti personalistiky nabízíme volné pracovní místo Mzdové/ho účetní/ho. Jedná se o smlouvu na dobu určitou.

Co bude Vaší pracovní náplní?
  • zpracování mezd v informačním systému SAP a vedení mzdové agendy pro zaměstnance Siemens ČR
  • spolupráce s účetním oddělením
  • komunikace s příslušnými úřady státní správy
  • každodenní písemná i telefonická komunikace se zaměstnanci společnosti
  • podílení se na zdokonalování procesů v oblasti zpracování mezd

Co u nás získáš

  • praconí smlouvu na dobu určitou (zástup za MD/RD)
  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřská školka pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
  • individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně
  • možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
  • nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky
  • NÁSTUP k 1.10.2019

Vítané zkušenosti

    • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
    • znalost mzdového účetnictví
    • praxi ve mzdové agendě
    • znalost MS Office (Excel, Word)
    • zkušenosti s prací v SAP výhodouˇ
    • znalost angličtiny výhodou
    • pečlivost, spolehlivost, samostatnost, snahu učit se novým postupům
Siemens

Siemens

  • Ostrava
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Jak taktně odmítnout pracovní nabídku?

Přijmout práci umí každý. Jak se ale zachovat v případě, kdy potřebujete firmu odmítnout? Je totiž možné, že obdržíte několik nabídek naráz.