Siemens

Siemens

Mechanik - elektronik - nástup do kmene a štědré výhody!

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Mohelnice

Společnost

Siemens

Siemens

  • Automotive, Elektronika / Telco, Mobilita
  • Více než 2000 zaměstnanců

  • Mohelnice

Tato pozice byla obsazena!

Siemens je jednou největších technologických firem v Česku. Mají zde dlouholetou tradici a přes 10 000 zaměstnanců. Působí v oblasti průmyslu, energetiky, dopravy, infrastruktury a zdravotnictví. Jejich výrobky a řešení ovlivňují každodenní život tisíců lidí. Vyrábějí elektřinu, v továrnách řídí výrobu a třeba i stáčení piva, dělají budovy chytřejší a ekologičtější, jejich vlaky a metro zajišťují bezpečnou dopravu a zdravotnické přístroje Siemens vylepšují zdraví obyvatel už téměř 130 let.

Popis pozice

Hledáme manuálně zručné kolegy pro výrobní závod, ve kterém vznikají elektromotory, s nimiž se setkáte po celém světě. Svůj otisk můžete zanechat třeba na terminálech letišť a přístavních překladišť, v dálničních tunelech nebo na ropných plošinách.

V našem útvaru údržby se zabýváme zajištěním vysoké dostupnosti strojů pro výrobu nízkonapěťových asynchronních elektromotorů. Denně Siemens Mohelnice vyrobí téměř 4 tisíce elektromotorů, které jsou určeny k pohonu především průmyslových zařízení, jako jsou například ventilátory, čerpadla, kompresory či obráběcí stroje.

Nabízíme vám příležitost pracovat v týmu zaměstnanců, kteří se starají o údržbu strojů a zařízení i o proces realizace zlepšovacích návrhů.

Budete se věnovat především

  • zajišťování oprav výrobních strojů a zařízení závodu
  • realizaci pravidelných prohlídek v rámci plánované údržby strojů a zařízení
  • činnosti v rámci prediktivní údržby
  • procesu realizace zlepšovacích návrhů u výrobních strojů

Těšit se můžete zejména na

  • práci na hlavní pracovní poměr u stabilní společnosti
  • přátelský kolektiv
  • unikátní technologie a know-how
  • moderně vybavené pracoviště
  • možnost uplatnění v perspektivním oboru

Měl/a byste mít

  • minimálně SŠ vyučení v oboru mechanik elektronických zařízení nebo SŠ obdobného zaměření
  • praxi v oboru - cca 5 let
  • orientaci v provádění elektro údržby strojů
  • znalost čtení výkresové dokumentace strojů a zařízení
  • znalost elektronických systémů pro řízení strojů (Simatic, Sinumerik apod.)
  • znalost práce s PC
  • manuální zručnost a spolehlivost, pečlivost, schopnost logického uvažování
  • ochotu pracovat nad rámec běžné pracovní doby v případě potřeby
  • smysl pro týmovou práci
  • osvědčení z vyhl. 50/78 § 6
  • řidičský průkaz skupiny B

Dále nabízíme

  • komplexní zaškolení, které je u nás samozřejmostí
  • práci v 3směnném provozu
  • roční příspěvek 17.500 Kč pro podporu volnočasových aktivit v rámci nabídky programu Benefit plus
  • závodní jídelnu v areálu firmy, příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • odměny při životním a pracovním jubileu až 40.000 Kč
  • akciový program pro zaměstnance
  • dobrovolnický den, společenské a kulturní akce

Přidejte se k nám a pojďte spolu s námi tvořit Siemens zítřka!

Pošlete svůj životopis naší personalistce Veronice Hadrové na veronika.hadrova@siemens.com nebo volejte na 702 043 785.

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Firemní akce

Vítané zkušenosti

Viz výše

Siemens

Siemens

  • Mohelnice
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků