Siemens

Siemens

Inženýr kvality dodavatelů

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Brno

Společnost

Siemens

Siemens

  • Automotive, Elektronika / Telco, Mobilita
  • Více než 2000 zaměstnanců

  • Brno

Tato pozice byla obsazena!

Siemens je jednou největších technologických firem v Česku. Mají zde dlouholetou tradici a přes 10 000 zaměstnanců. Působí v oblasti průmyslu, energetiky, dopravy, infrastruktury a zdravotnictví. Jejich výrobky a řešení ovlivňují každodenní život tisíců lidí. Vyrábějí elektřinu, v továrnách řídí výrobu a třeba i stáčení piva, dělají budovy chytřejší a ekologičtější, jejich vlaky a metro zajišťují bezpečnou dopravu a zdravotnické přístroje Siemens vylepšují zdraví obyvatel už téměř 130 let.

Popis pozice

Jsme tým inženýrů kvality, který dbá na dodržování předepsaných technických požadavků našimi dodavateli a zároveň se podílí na tvorbě technických předpisů pro dodavatele.
Pojďte k nám a staňte se členem týmu!

Budete se věnovat především:

  • technickým kvalifikacím, technickým přejímkám a auditům u dodavatelů v české republice nebo v zahraničí,
  • přejímkám materiálu a subdodávek pro výrobu průmyslových parních turbín,
  • technické podpoře oddělení nákupu,
  • technickému vyjasňování požadavků s dodavateli,

Těšit se můžete zejména na

  • různorodou a stále se měnící práci
  • prostor pro samostatnost, vlastní odpovědnost
  • práci v týmu
  • časté využití cizích jazyků,

Měl/a byste mít

  • VŠ vzdělání strojírensko-technického zaměření;
  • mít schopnost komunikace v AJ na úrovni B1/B2, druhý cizí jazyk výhodou (NJ, RJ)
  • základní znalosti strojírenských technologií (odlévání, tváření, svařování, obrábění apod.)
  • schopnost orientace ve výkresové i technické dokumentaci
  • schopnost týmové práce, schopnost rozhodování, flexibilitu a logický úsudek
  • vlastnit ŘP sk.B

Výhodou (není podmínkou) pro vás bude:

  • kvalifikace EWE (svařovací inženýr),
  • znalost metod NDT zkoušení na úrovni Level I a II
  • základní znalosti v oblasti řízení jakosti ISO 9001 zkušenosti s audity, 8D-protokol
  • znalost metod pro vyhodnocování příčin neshod a navrhování nápravných opatření

Dále vám nabízíme

  • odborné a jazykové vzdělávání, osobní rozvoj
  • flexibilní pracovní dobu zkrácenou na 7,5 hodiny
  • širokou škálu benefitů (5 týdnů dovolené + 3 dny navíc, příspěvek na stravování a závodní jídelnu v areálu firmy, Cafeteria systém 7.000 Kč ročně, příspěvek na penzijní či životní pojištění, akciový program a další)

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování
  • Kafetérie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Firemní akce

Vítané zkušenosti

Viz výše

Siemens

Siemens

  • Brno
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků