Siemens

Siemens

DPČ - Konstruktér - mechanik - Ostrava

  • Částečný úvazek
  • Ostrava

Společnost

Siemens

Siemens

  • Automotive, Elektronika / Telco, Mobilita
  • Více než 2000 zaměstnanců

  • Ostrava

Siemens je jednou největších technologických firem v Česku. Mají zde dlouholetou tradici a přes 10 000 zaměstnanců. Působí v oblasti průmyslu, energetiky, dopravy, infrastruktury a zdravotnictví. Jejich výrobky a řešení ovlivňují každodenní život tisíců lidí. Vyrábějí elektřinu, v továrnách řídí výrobu a třeba i stáčení piva, dělají budovy chytřejší a ekologičtější, jejich vlaky a metro zajišťují bezpečnou dopravu a zdravotnické přístroje Siemens vylepšují zdraví obyvatel už téměř 130 let.

Popis pozice

Máte chuť si přivydělat při studiu, pracovat se špičkovými odborníky v oblasti konstrukce, získat skvělou praxi a případně pracovní nabídku po dokončení studia? Domluvíte se anglicky nebo německy? Přidejte se k dobře sehranému týmu našich kolegů. Práce v Siemens studentské kanceláři je určena studentům 3. a 4. ročníků VŠ. Po dobu 6 - 24 měsíců se stanete platnými členy týmu konstruktérů a budete pracovat pod vedením zkušených mentorů na konkrétních úkolech. Chcete vidět do světa elektromotorů? U nás jej budete tvořit! Přidejte se k nám!

Budete se věnovat především
  • zpracování technické dokumentace 2D
  • 3D modelování elektromotorů a správě dokumentace v Teamcentru
  • přípravě zákaznické dokumentace pro projekty Oil&Gas
  • práci v systému SAP
  • úzké spolupráce v rámci nabídkového oddělení s oddělením R&D

Co u nás získáš

  • práci na DPP nebo DPČ
  • místo výkonu práce: Ostrava
  • získání praxe u společnosti, která je leaderem ve svém oboru
  • flexibilní pracovní dobu dle dohody s mentorem a s ohledem na Váš studijní plán
  • nejnovější technologie a know-how v oblasti elektromotorů
  • zajímavé projekty
  • spolupráci se špičkovými odborníky a jejich mentoring
  • přátelský kolektiv s nadšením pro motory
  • každodenní využití cizích jazyků
  • nové, moderní pracovní prostředí (budova Orchard v Ostravě)

Vítané zkušenosti

  • znalosti na úrovni 3. – 4. ročníku studia VŠ Fakulty strojní
  • znalost AJ nebo NJ slovem i písmem a ochotu dále se v nich rozvíjet
  • nadšení pro techniku a zájem o dlouhodobou spolupráci
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na LinkedInu