Siemens

Siemens

Dělník v navijárně - plat až 29.000 Kč a skvělé benefity!

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Mohelnice

Společnost

Siemens

Siemens

  • Automotive, Elektronika / Telco, Mobilita
  • Více než 2000 zaměstnanců

  • Mohelnice

Siemens je jednou největších technologických firem v Česku. Mají zde dlouholetou tradici a přes 10 000 zaměstnanců. Působí v oblasti průmyslu, energetiky, dopravy, infrastruktury a zdravotnictví. Jejich výrobky a řešení ovlivňují každodenní život tisíců lidí. Vyrábějí elektřinu, v továrnách řídí výrobu a třeba i stáčení piva, dělají budovy chytřejší a ekologičtější, jejich vlaky a metro zajišťují bezpečnou dopravu a zdravotnické přístroje Siemens vylepšují zdraví obyvatel už téměř 130 let.

Popis pozice

Jsme odštěpný závod Elektromotory Mohelnice a vyrábíme elektromotory dle specifických přání našich zákazníků z celého světa. Pyšníme se více než stoletou historií naší společnosti, během níž jsme vybudovali stabilní mezinárodní firmu, která je špičkou ve svém oboru. V Mohelnici dnes máme více než 2 000 zaměstnanců, přes 2 300 nejrůznějších strojů a ročně vyrobíme kolem milionu kusů motorů. Do našeho týmu hledáme nové kolegy, kteří mají pozitivní vztah k řemeslným pracím a jsou manuálně zruční. Chceme týmové hráče, protože víme, že společná práce nese ty nejlepší výsledky. Přidejte se k nám a pojďte spolu s námi tvořit Siemens zítřka!

Čemu se u nás budete věnovat?
  • náplní vaší práce bude výroba navinutých svazků, přesněji vkládání a zapojování vinutí (v rámci pohovoru probíhá i prohlídka pracoviště)

Co u nás získáš

  • 5 týdnů dovolené
  • pracovní dobu 37,5 hod./týden
  • měsíční prémie ve výši 25 %
  • příplatky za noční a odpolední směny
  • roční příspěvek ve výši 17.500 Kč v rámci nabídky Benefit Plus
  • závodní jídelnu v areálu firmy (výběr z 6ti jídel) a příspěvek na stravování
  • bezúročné půjčky až do výše 300.000 Kč
  • společenské a kulturní akce, dny zdraví
  • a mnoho dalších štědrých benefitů
  • nástup možný ihned nebo dohodou
  • uvítá vás přátelský kolektiv s nadšením pro motory
  • podpoříme vás v začátcích - zaučení bude probíhat ve zcela novém tréninkovém centru, kde se vám bude věnovat zkušený mentor
  • budete mít možnost zaučení na více pracovních pozic
  • nabídneme vám motivující finanční ohodnocení
  • seznámíte se s chodem našeho největšího výrobního oddělení
  • pracovní smlouvu uzavřete přímo se společností Siemens (žádná agentura!)

Vítané zkušenosti

  • má pozitivní vztah k řemeslným pracím
  • je manuálně zručný, pečlivý a flexibilní
  • má chuť a motivaci pracovat
  • je ochotný pracovat v třísměnném provozu
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na LinkedInu