Siemens

Siemens

Administrativní podpora oddělení nákupu - brigáda

  • Částečný úvazek
  • Drásov

Společnost

Siemens

Siemens

  • Automotive, Elektronika / Telco, Mobilita
  • Více než 2000 zaměstnanců

  • Drásov

Tato pozice byla obsazena!

Siemens je jednou největších technologických firem v Česku. Mají zde dlouholetou tradici a přes 10 000 zaměstnanců. Působí v oblasti průmyslu, energetiky, dopravy, infrastruktury a zdravotnictví. Jejich výrobky a řešení ovlivňují každodenní život tisíců lidí. Vyrábějí elektřinu, v továrnách řídí výrobu a třeba i stáčení piva, dělají budovy chytřejší a ekologičtější, jejich vlaky a metro zajišťují bezpečnou dopravu a zdravotnické přístroje Siemens vylepšují zdraví obyvatel už téměř 130 let.

Popis pozice

V rámci oddělení strategického nákupu nabízíme dlouhodobou brigádu na pozici Administrativní podpora oddělení nákupu v Siemens Drásov, kde se vyrábí motory a generátory vysokých výkonů (do 20MW/25MVA) na míru zákazníkům z celého světa. Pojďte k nám a nastartujte svou kariéru již dnes!

Budete se věnovat především
  • administrativním a organizačním činnostem jako podpora pro jednotlivé nákupčí v jejich každodenní práci (vytváření poptávek, porovnávání nabídek, udržování cen v systému SAP atd.)
  • práci s dokumentací oddělení nákupu
  • přípravě na jednání s dodavateli

Co u nás získáš

  • komplexní zaškolení (SAP, excel apod.)
  • sílu a stabilní zázemí společnosti Siemens
  • flexibilní pracovní dobu kterou lze kombinovat se studiem
  • atraktivní různorodou práci
  • motivující finanční ohodnocení
  • fajn tým, který drží při sobě a vzájemně se podporuje
  • získání praxe v prestižní nadnárodní společnosti
  • zajímavou a různorodou práci
  • získání zkušeností (SAP, technická dokumentace, proces nákupu ve výrobní firmě)

Vítané zkušenosti

  • pokročilou znalost AJ (porozumění textu)
  • dobrou znalost MS Office (Excel), SAP výhodou
  • samostatnost, pečlivost, analytické schopnosti, zodpovědnost a proaktivní přístup k práci, spolehlivost, organizační dovednosti
  • aktuální studium ekonomického oboru výhodou
  • možnost pracovat pár dní v týdnu
  • zájem o dlouhodobější spolupráci
Siemens

Siemens

  • Drásov
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Neverbální komunikace na pohovoru

Profesní dráha, seznam dovedností, softskills... po hodinách práce máte pocit, že je vaše CV správně vymazlené...

Jak se připravit na video pohovor

Cesta k vysněné práci vede zpravidla přes pracovní pohovor. Není proto divu, že pohovor je pro většinu lidí poměrně stresující záležitostí.