Tato pozice již není k dispozici.

Vývojář SW nadřazeného řízení trakčních pohonů lokomotiv

Plný úvazek
Pilsen
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Siemens
Siemens

Pozice

Popis pozice

Čemu se budete tedy věnovat:

  • návrhu a vývoji SW pro nadřazené řízení trakčních pohonů pro lokomotivy
  • analýze požadavků, tvorbě specifikací, návrhu architektury a definici rozhraní
  • návrhu, vývoji, implementaci, testovaní a zkouškám řídicího SW
  • testování SW v laboratoři
  • podpoře při uvádění vozidel do provozu
  • spolupráci se zahraničními partnery

Co byste měl/a mít:

  • vysokoškolské vzdělání se zaměřením na elektrické pohony nebo řídicí systémy
  • znalost programování SW pro řízení v reálném čase a s přenosy řídicích dat po komunikačních sběrnicích
  • zkušenosti s procesem návrhu, vývoje, testování a údržby SW realizujícího bezpečnostně relevantní funkce (SIL>0)
  • angličtinu nebo němčinu pro každodenní komunikaci
  • uvítáme praktické zkušenosti v oblasti řízení trakčních pohonů, nebo v oblasti nadřazeného řízení průmyslových pohonů vyšších výkonů

S nástupem k nám, kromě jiného, získáte například:

  • možnost spoluvytvářet nejmodernější vozidla pro celý svět – netvoříme „do šuplíku“
  • podporujeme vzdělávání v různých oblastech, např. formou „Rail Academy“ nebo v rámci talentových či expertních programů
  • odměnu za nástup ve výši 50.000 Kč
  • firemní mateřskou školku poblíž pracoviště (Praha)
  • až 33 dní dovolené
  • pracovní dobu tak, jak si ji zorganizujete (mezi 10-14 hod. byste měl/a být vždy na přijmu)
  • možnost pracovat z domova pro lepší skloubení práce a osobního života
  • osobní roční rozpočet ve výši 24 000 Kč nebo 48 000 Kč (dle seniority), který můžete využít na různé volnočasové aktivity v naší cafeterii

A to není vše. Co víc můžeme nabídnout? Klikněte zde: https://www.siemens.cz/mobilityjobs/firemni-benefity

Kde najdete naše kanceláře? V blízkosti metra Stodůlky v Praze, v Plzni na Anglickém nábřeží.

Pokud je Vám blízké téma udržitelné dopravy a moderních řešení s ní spojených, jste naším člověkem!

Siemens Mobility je již více než 160 let lídrem v oblasti udržitelných, spolehlivých a bezpečných dopravních řešení. V ČR máme přes 700 zaměstnanců. U nás se také nachází globálně druhé největší vývojové centrum kolejových vozidel (přes 350 kolegů). Pracujeme na projektech do celého světa od definice požadavků, přes vývoj SW/HW a mechaniky, řešení průřezových témat, a to na úrovni celého vozidla.

Každý den ovlivňujeme životy statisíců cestujících. Naším plně automatizovaným metrem se můžete projet ve Vídni, vysokorychlostním vlakem pak např. na přímém spoji mezi Londýnem a Amsterdamem. S nejrychlejší lokomotivou světa Taurus se často můžete potkat i na české železnici.

Mezi aktuální projekty patří vybudování kompletní železniční infrastruktury a dodávka dálkových i vysokorychlostních jednotek pro Egypt ("Suez na kolejích"). Zabýváme se ale i tématy jako je bateriový či vodíkový zdroj pohonu, autonomní řízení a s tím související funkční bezpečnost.

Nemáte připravený CV nebo Vám chybí více informací? ♀️♂️ Kontaktujte mě na jana.holasova()siemens.com nebo zde: www.linkedin.com/in/janaholasova, kde sdílím více k aktuálnímu dění a projektům u nás. Ráda si Vás přidám do sítě kontaktů i pro případnou budoucí spolupráci!

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na vzdělání