Tato pozice již není k dispozici.

Test engineer for Siemens electric commercial vehicles

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Siemens
Siemens

Pozice

Popis pozice

Zajímá vás řídicí technika a automotive? Chcete být součástí vývoje nových technologií?
Siemens je špičkou v oblasti nejen automatizace a vývoje řídicích systémů, ale i v oblasti elektro mobility. V našem R&D centru Advanta se zabýváme vývojem produktů (vývoj software, hardware a jejich testování). Zakládáme si na vysoké odbornosti, pečlivém přístupu a týmové práci. Podporujeme osobní rozvoj a umožňujeme realizovat vaše nápady.

Rádi bychom Vás přizvali ke spolupráci na vývoji zařízení z oblasti elektromobility pro užitková vozidla jako jsou nákladní automobily a autobusy. V rámci projektů se do detailu dozvíte jak tato zařízení fungují. Naučíte se, jak konfigurovat a programovat komplexní systémy a získáte znalosti z oblasti automotive. V rámci projektů vyvíjíme vlastní systémy, kde oceníme vaši kreativitu a umožníme vám rozvíjet další znalosti. Pro daný produkt vytváříme testovací scénáře od definování požadavků přes implementaci kódu až po integraci do námi implementovaného test systému. To vše ve spolupráci s vývojáři v rámci mezinárodním projektu.

Budete se věnovat především

  • testování frekvenčních měničů pro elektrické pohony komerčních vozidel podle automotive standardu ISO 26262
  • provádění testů, analýza a reportování výsledků v Redmine
  • konfiguraci systému a implementaci automatizovaných testů ve Vector VT System
  • spolupráci s vývojáři během opravování chyb

Těšit se můžete zejména na

  • až na 33 dní dovolené (standard 5 týdnů + dalších až 8 dní z benefitového systému)
  • flexibilní pracovní doba a home-office
  • bonus za nástup do společnosti ve výši 50 000 Kč
  • “individuální rozpočet na benefity ve výši min 24 000 Kč, který si můžete
  • proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění”
  • relokační bonus na náklady spojené s případným stěhováním do místa výkonu práce
  • příspěvek na stravování formou e-stravenek
  • příspěvek na Multi-sport kartu

Měl/a byste mít

  • vysokoškolské vzdělání technického směru, případně adekvátní praxi v oboru
  • zkušenosti s testováním v oblasti automotive
  • znalost komunikační sběrnice CAN
  • znalost skriptování (Python, Visual Basic) nebo programování (jazyk C) výhodou
  • výbornou znalost anglického jazyka
  • chuť se vzdělávat a rozvíjet svoje znalosti

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Firemní školka
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na vzdělání
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".