Tato pozice již není k dispozici.

Test Developer – web aplikace pro PLC S7-1500

Plný úvazek
Pilsen
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Siemens
Siemens

Pozice

Popis pozice

Hledáme člověka na pozici vývoje automatizovaných testů pro řídící systémy Siemens S7-1500.
Pracujeme s nejvýkonnějšími řídicími systémy rodiny Siemens SIMATIC, které jsou běžně nasazovány na místech jako automobilky, letiště, energetika, potravinářský průmysl. Představují světovou špičku a jejich kvalita a spolehlivost stojí na prvním místě.

Více informací hledejte zde: https://www.siemens.com/global/en/home/products/automation/systems/industrial/plc/simatic-s7-1500.html

Budete se věnovat především

  • AUTOMATIZACI webových testů
  • naším cílem je mít plně automatizované testy frontendu i backendu webserveru pro PLC

Měl/a byste mít

  • zkušenosti v oblasti vývoje a testování webových aplikací
  • znalost objektově orientovaného programování, např. C#, Java, Python
  • znalost HTML5 a CSS, Javascriptu a debuggingu ve web browserech
  • znalost nástrojů Selenium, Appium a uživatelská znalost různých operační systémů výhodou
  • znalost PLC SIMATIC výhodou
  • ochotu pracovat v kolektivu a podílet se na agilním vývoji (Scrum, Kanban)
  • znalost Aj – denní komunikace

Těšit se můžete zejména na

  • až na 33 dní dovolené (standard 5 týdnů + dalších až 8 dní z benefitového systému)
  • flexibilní pracovní doba
  • home-office
  • bonus za nástup do společnosti ve výši až 100 000 Kč (dle úrovně technických znalostí)
  • individuální rozpočet na benefity ve výši min 24 000 Kč, který si můžeš proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění"
  • relokační bonus na náklady spojené s případným stěhováním do místa výkonu práce (50 000 Kč pokud se stěhuješ v rámci ČR do Plzně, 100 000 Kč pokud se stěhuješ do Plzně ze zahraničí)
  • příspěvek na stravování formou e-stravenek
  • příspěvek na Multi-sport kartu
  • příspěvek na pokrytí nákladů při Home Office
  • výhodný nákup akcií společnosti Siemens

Proč pracovat u nás? Chcete lépe poznat, kdo jsme a čemu se věnujeme?

  • Proč pracovat u nás? Chcete lépe poznat, kdo jsme a čemu se věnujeme?
  • NEPOŽADUJEME okamžitou znalost výše uvedených požadavků, ale spíše nemít strach se věci doučit za běhu.
  • Nabízíme práci na zajímavých projektech, které se vyvíjí a testují přímo v Plzni. Spolupráce mezi vývojáři a testery Vám umožní nahlédnout do jiných oblastí a posunovat vlastní rozvoj.
  • Sídlíme v nových kancelářích přímo v centru Plzně. Jsme snadno dostupní pomocí MHD, nebo třeba na kole (máme vlastní kolárnu).
  • Přímo v budově se nachází restaurace Comix, kde se můžete rychle a dobře najíst. Nebo můžete využít bohatou nabídku restauraci v okolí.
  • Podporujeme práci z domova. Každý zaměstnanec je vybaven potřebným IT balíčkem (monitory, sluchátka, klávesnice, …), aby mohl bezproblémově pracovat z domova.

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Firemní školka
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce