Tato pozice již není k dispozici.

Test Developer – automatizované testování SIMATIC IPC

Plný úvazek
Pilsen
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Siemens
Siemens

Pozice

Popis pozice

Zajímá Tě pokročilá automatizace? Chtěl/a bys být součástí zcela nového projektu? V Plzni vzniká testovací kompetenční centrum pro průmyslové počítače Siemens SIMATIC IPC a nyní budujeme nový tým, do kterého hledáme kolegy na pozice vývojářů automatizovaných testů. Produkty SIMATIC IPC nabízejí nejen rozsáhlé možnosti řízení, ale i automatizaci výrobních procesů podobně jako systémy PLC. Rozdílný je však samotný hardware, který je založený na architektuře x64. Ten umožňuje nepřeberné množství další customizace. Staň se součástí tohoto týmu a vytvářej unikátní testovací strategii s použitím pokročilé automatizace!

Budeš se věnovat především:

  • tvorbě testovací infrastruktury
  • návrhu a realizaci automatizovaného řešení a testovacího frameworku
  • spolupráci na tvorbě hlavního kompetenčního centra pro testování produktů SIMATIC IPC

Měl/a bys mít:

  • zkušenosti v oblasti vývoje a testování produktů
  • znalost OS Windows - uživatelská i admin úroveň
  • znalost OS Linux výhodou
  • znalost některých skriptovacích jazyků (např. Python apod.) výhodou
  • elektrotechnické vzdělání (vyhláška 50 paragraf 5+) výhodou
  • komunikativní znalost angličtiny

Co můžeme nabídnout?

  • až 33 dní dovolené (standard 5 týdnů + dalších až 8 dní z benefitového systému)
  • flexibilní pracovní doba
  • home-office
  • bonus za nástup do společnosti ve výši až 100 000 Kč (dle úrovně technických znalostí)
  • individuální rozpočet na benefity ve výši min 24 000 Kč do cafeterie
  • příspěvek na penzijní a/nebo životní pojištění
  • relokační bonus na náklady spojené s případným stěhováním do místa výkonu práce (50 000 Kč stěhujete-li se v rámci ČR do lokality, 100 000 Kč stěhujete-li se do lokality ze zahraničí)
  • příspěvek na stravování formou e-stravenek
  • příspěvek na pokrytí nákladů při Home Office
  • příspěvek na MultiSport kartu
  • výhodný nákup akcií společnosti Siemens

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Firemní školka
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na vzdělání
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce