Tato pozice již není k dispozici.

Team Leader oddělení účetnictví s němčinou (angličtina výhodou) - Ostrava

Plný úvazek
Ostrava
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: > 1 rok

Siemens
Siemens

Pozice

Popis pozice

Chcete rozvíjet svoukariéru v oblasti účetnictví a vedení lidí?

Rádi komunikujete vněmčině a angličtině?

Pak hledáme právě Vás!

V centru sdílenýchslužeb společnosti Siemens zajišťujeme účetní služby pro naši zahraničnípobočku v Německu,  se kterou jsme denně v kontaktu. Pracujeme  spřijatými fakturami, provádíme platební běhy a zpracováváme účetní závěrky vnašich systémech.

Co u nás budete dělat?

  • vést tým (řídit výkon zaměstnanců, motivovat je a podporovat jejich rozvoj)
  • podílet se na výběru nových kolegů do týmu
  • zajišťovat personální agendu
  • organizovat práci jednotlivým členům týmu
  • spolupracovat na účetních závěrkách
  • zodpovídat za každodenní provozní výsledky
  • optimalizovat náklady
  • komunikovat se zákazníky
  • podílet se na projektech v rámci oddělení účetnictví a zavádět procesní změny

Co od Vás očekáváme?

  • mít chuť učit se novým činnostem a rozvíjet se v oblasti vedení lidí
  • předchozí zkušenosti v oblasti účetnictví, znalost AR a Cash & Banks procesů výhodou
  • komunikativní znalost němčiny (min. B2/C1 úroveň), znalost angličtiny výhodou
  • předchozí zkušenosti v oblasti vedení lidí/týmu
  • velmi dobrá znalost MS Office, znalost SAP výhodou
  • dobré komunikační a organizační dovednosti
  • prozákaznický přístup

Co Vám můžeme nabídnout?

  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřské školky v Praze a v Ostravě pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
  • Individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně
  • možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
  • nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky

Organization: Global Business Services

Company: Siemens, s.r.o.

Experience Level: Early Professional

Job Type: Full-time