Tato pozice již není k dispozici.

Supplier Quality Management

Plný úvazek
Mohelnice
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: > 5 let

Siemens
Siemens

Pozice

Popis pozice

Je pro vás kvalita na prvním místě? Máte technické vzdělání? Jsme tým kvalitářů odštěpného závodu Elektromotory Mohelnice a podílíme se na zvyšování spokojenosti našich zákazníků zajištěním vysoké kvality našich výrobků, kterou podporujeme stabilními procesy. Nyní hledáme kolegu/ni, který/á je komunikativní a má pozitivní vztah ke kvalitě. Chceme týmové hráče, protože víme, že společná práce nese ty nejlepší výsledky. Pojďte k nám a staňte se součástí týmu kvality! Budete se věnovat především . komunikaci s dodavateli . spolupráci při auditech u dodavatelů . spolupráci v mezinárodních a podnikových materiálových týmech . kontrole a vzorkování nakupovaných materiálů . reklamacím vadného materiálu dodavateli . hodnocení dodavatelů . sledování a vyhodnocování statistik dodavatelů Těšit se můžete zejména na . přátelský kolektiv s nadšením pro kvalitu . flexibilitu v pracovní době . moderní pracovní prostředí Měl/a byste mít . min. ÚSO vzdělání elektrotechnického nebo strojního směru . komunikativní znalost AJ (slovem i písmem) . praxi v elektrotechnické (strojní) výrobě (výhodou) . znalost MS Office . znalost řídicího systému SAP (výhodou) . řidičský průkaz skupiny B . spolehlivost, samostatnost, důslednost, odpovědnost . dobré organizační a komunikační schopnosti . osobní iniciativu . schopnost týmové práce Program zaměstnaneckých výhod . roční příspěvek ve výši min. 22.000 Kč na volnočasové aktivity, kulturu, sport a penzijní či životní připojištění v rámci nabídky Benefit Plus . závodní jídelna v areálu firmy, příspěvek na stravování . akciový program pro zaměstnance . 5 týdnů dovolené . odměny za dlouhodobý pracovní výkon až 40.000 Kč Organization: Digital Industries Company: Siemens, s.r.o., OZ Elektromotory Frenstat and OZ Elektromotory Mohelnice Experience Level: Experienced Professional Job Type: Full-time