Tato pozice již není k dispozici.

Strategický nákupčí - pravidelný Home Office až 2 dny týdně

Plný úvazek
Frenštát pod Radhoštěm
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Siemens
Siemens

Pozice

Popis pozice

Vydáváme se na novou cestu a tou je vytvoření společnosti Innomotics, která se bude zabývat výrobou motorů a velkých pohonů, a proto hledáme Strategického nákupčího do našeho týmu.

O nové společnosti Innomotics

Spojení inovace, zkušeností, spolehlivosti a 150leté historie výroby motorů… To je Innomotics. Nová společnost se sídlem v Norimberku sloučí významné výrobce motorů a velkých pohonů. Po celém světě bude mít ve 49 zemích na 14 000 zaměstnanců. Innomotics nabídne ucelené portfolio nízkonapěťových a vysokonapěťových motorů, převodových motorů, měničů pro střední napětí a motorových hřídelí. Součástí nabídky Innomotics budou také inovativní řešení a produkty pro digitalizaci a široké spektrum služeb. V České republice se na jejím úspěchu budou podílet výrobní závody ve Frenštátě, Mohelnici a Drásově.

Pojďte spolu s námi tvořit budoucnost společnosti Innomotics!

Hledáme samostatného člověka s nadšením pro digitalizaci a inovace, který je připraven aktivně řídit a utvářet budoucí firemní kulturu. Nabízíme vám příležitost nejen k převzetí odpovědnosti, ale také k osobnímu i profesnímu rozvoji. Oceňujeme rozmanitost našich kolegyň a kolegů, protože víme, že inovace nejvíce uspějí, když jsou vytvářeny rozdílnými perspektivami, dovednostmi, zkušenostmi a zázemím. Nehledáme nikoho dokonalého, ale někoho, kdo s námi vybuduje dokonalý tým. #TeamInnomotics.

Máte zkušenosti s nákupem, nejlépe z výrobní společnosti a chcete se dál rozvíjet a profesně růst? Chcete být součástí prosperující mezinárodní společnosti? Pak hledáme právě Vás! Staňte se součástí našeho týmu strategických nákupčích!

Budete se věnovat především

  • procesům souvisejícím k zajištění nakupovaného materiálu od dodavatelů z celého světa
  • zlepšování materiálových toků s dodavateli
  • controllingu svěřených komodit
  • vytváření a implementaci strategie nákupu v přidělených komoditách
  • výběru dodavatelů, jejich hodnocení a rozvoj
  • sjednávání cen a smluv s dodavateli
  • spolupráce s interními odděleními závodu a vedení meziútvarových týmů
  • komunikace s centrálním nákupem mateřské společnosti
  • údržba nákupních dat v systému SAP

Těšit se můžete zejména na

  • systém firemního vzdělávání a školení
  • tvůrčí práci a prostor pro seberealizaci
  • roční příspěvek ve výši min. 35.000 Kč na volnočasové aktivity, kulturu, sport a penzijní či životní připojištění v rámci nabídky Benefit Plus
  • závodní jídelna v areálu firmy, příspěvek na stravování
  • akciový program pro zaměstnance
  • 5 týdnů dovolené
  • odměny za dlouhodobý pracovní výkon
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost čerpat pravidelný Home Office až 2 dny týdně
  • příspěvek na Multisport kartu
  • a další zajímavé benefity

Měl/a byste mít

  • SŠ/VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • aktivní znalost AJ podmínkou
  • řidičský průkaz skupiny B
  • dobrou znalost MS Office
  • znalost práce v SAP výhodou
  • spolehlivost, samostatnost, schopnost týmové práce
  • dobré komunikační schopnosti
  • orientaci na výsledek

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Dovolená 5 týdnů
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Možnost občasné práce z domova