Tato pozice již není k dispozici.

Specialista robotických aplikací

Plný úvazek
Frenštát pod Radhoštěm
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: > 5 let

Siemens
Siemens

Pozice

Popis pozice

Chcete se stát součástí týmu budujícího digitální závod ve společnosti Siemens, s.r.o., odštěpný závod Elektromotory Frenštát a podílet se i na realizaci technologických projektů výroby? K zajištění výrobních a nevýrobních procesů budujeme digitální závod v souladu s celosvětovou vizí ve společnosti Siemens. Budujeme nová pracoviště, implementujeme nové technologie, tvoříme digitální dvojče výrobních procesů. V této oblasti definujeme strategii závodu. Do projektového týmu hledáme nového kolegu/kolegyni, který/která by se podílel(a) na zavádění robotizace v našem závodě. Budete se věnovat především navrhování robotických aplikací ve výrobních procesech a zkušebnictví, spolupráci při mechanickém designu zařízení ve spojení s robotizací, zprovozňování a programování robotických aplikací, spolupráci s odbornými partnery (projektant, technolog, specialisté na elektro a mechanickou konstrukci, automatizaci, robotizaci), dohledu nad realizací robotických aplikací, spolupráci na projektech spojených se zaváděním nových technologií a digitalizací výrobních procesů, spolupráci s interními odděleními závodu (technologie, investice, EHS, průmyslové inženýrství a digitalizace), Těšit se můžete zejména na kontakt s nejnovějšími technologiemi a inovacemi, práci v týmu zkušených kolegů, umožňující profesní růst podpořený účastí na seminářích a školeních, různorodou práci na zajímavých projektech, spolupráci se špičkovými odborníky, možnost profesního i kariérního růstu, využití znalostí cizích jazyků. Měl/a byste mít středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání se zaměřením na strojírenství nebo elektrotechniku zkušenosti s realizací robotických aplikací – návrh, oživení, implementace, (znalost technologie KUKA výhodou), komunikativní znalost AJ, inovativní, kreativní, komplexní, technické myšlení, schopnost práce na malých i velkých projektech, nadšení a zájem o technologické novinky, organizační a komunikační schopnosti pro práci v malých týmech, mentorské a prezentační dovednosti výhodou, Pokud máte pocit, že nesplňujete některou z podmínek, nevadí. Můžete nabídnout příbuzné kompetence. Potřeba a rozsah znalostí se neustále mění. Nehledáme 100% ideální kandidáty, kteří umí vše, ale nové kolegy, kteří mají zájem o inovace, chtějí budovat něco nového, získávat nové znalosti, případně uplatnit i svou vizi. Dále nabízíme otevřené možnosti expertního i manažerského růstu pružnou pracovní dobu, možnost využití HO program zaměstnaneckých výhod: roční příspěvek 32 000 Kč do programu Benefit plus odměny při životním a pracovním jubileu až do výše 40.000,- Kč bezúročné půjčky pro zaměstnance až 300.000,- Kč zvýhodněné nabídky pro zaměstnance Siemens závodní jídelnu v areálu firmy multisport kartu akciový program pro zaměstnance dobrovolnický den, společenské a kulturní akce 5 týdnů dovolené Organization: Digital Industries Company: Siemens, s.r.o., OZ Elektromotory Frenstat and OZ Elektromotory Mohelnice Experience Level: Experienced Professional Job Type: Full-time