Tato pozice již není k dispozici.

Specialista podpory prodeje zákaznického servisu - Praha

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: > 5 let

Siemens
Siemens

Pozice

Popis pozice

Společnost Siemens Healthcare je jedním z největších dodavatelů zobrazovací, terapeutické a laboratorní techniky pro zdravotnictví a ve svém týmu nyní nabízí v oddělení zákaznického servisu pozici: Specialista podpory prodeje zákaznického servisu Odpovědnosti · Sledování současných a budoucích trendů poskytování servisu zdravotnické techniky · Tvorba nabídek pro poskytování garančního a poprodejního servisu, včetně vytváření kalkulací · Sledování a zapracování různých variant poskytovaných služeb do kalkulací · Příprava nabídek projektového charakteru, např. stěhování přístrojů · Reagování na dotazy klientů a dalších zúčastněných stran před, během a po podání nabídky · Spolupráce s technickým a obchodním oddělením pro porozumění požadavků zákazníka a definování nutných kroků pro realizaci zakázky · Spolupráce s oddělením realizace zakázek – projektového managementu · Spolupráce s controllingem při sledování průběhu zakázky · Komunikace s pracovišti podpory servisního marketingu v centrále společnosti (v angličtině) Očekáváme · VŠ vzdělání ekonomického směru, biomedicína, technický směr se základy ekonomie apod. · Vztah k vyspělé technice, pro řešení požadovaných úkolů ekonomického rázu je potřeba schopnost orientace v námi dodávaných a servisovaných přístrojích · Zájem o obor zdravotnické techniky, chuť se učit novému · Analytické myšlení, konstruktivní přístup k řešení úkolů · Samostatnost, velmi dobré komunikační dovedosti · Znalost anglického jazyka Nabízíme · Příležitost k seberealizaci · Možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti po celém světě · Systém firemního vzdělávání · Zázemí mezinárodního koncernu Siemens Healthcare · Atraktivní finanční odměňování a širokou škálu zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, bridge days, cafeteria systém benefitů, pružná pracovní doba, možnost Home office a další). · telefon a notebook jsou samozřejmě základním vybavením · pracoviště na Praze 4 – u metra Pankrác Organization: Siemens Healthineers Company: Siemens Healthcare, s.r.o. Experience Level: Experienced Professional Job Type: Full-time

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".