Tato pozice již není k dispozici.

Servisní technik pro IT systémy ve zdravotnické zobrazovací technice

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: > 5 let

Siemens
Siemens

Pozice

Popis pozice

Do servisního týmu společnosti Siemens Healthineers hledáme spolehlivého a zkušeného kolegu pro podporu IT zázemí našich zákazníků. Siemens Healthineers je přední zdravotnická technologická společnost poskytující inovativní technologie a služby v oblasti diagnostického a terapeutického zobrazování, laboratorní diagnostiky a molekulární medicíny, jakož i digitálních zdravotnických a podnikových služeb. Přidejte se k nám! Náplň práce: · Instalace a správa serverů, PC, routerů a virtuálních serverů · Diagnostika poruch a jejich řešení · Komunikace se zákazníky – podpora uživatelů na místě, po telefonu nebo pomocí řešení vzdálené správy · Komunikace s pracovišti technické podpory v centrále společnosti (v angličtině) · Odpovědné a včasné vystavování servisních protokolů, zpráv o zásahu, protokolů a další nutná administrativa Očekáváme: · VŠ/SŠ vzdělání elektrotechnického směru · Analytické myšlení, konstruktivní přístup k řešení problémů / poruch · Zájem o obor, chuť se učit novému · Zkušenost v oblasti IT – znalost HW / SW - operačních systémů MS Win server 20(xx), virtuálního prostředí VMware, databázových systémů MSSQL · Zkušenost s počítačovými sítěmi a IPSec · Samostatnost, dobré komunikační dovednosti · Aktivní znalost anglického jazyka · Řidičský průkaz skupiny B · Ochotu cestovat, v případě potřeby po celé České republice · Časovou flexibilitu při plnění pracovních úkolů, k práci patří občasné zásahy i mimo pracovní dobu a držení pohotovosti · Odbornou způsobilost elektro - vyhl. 50, min. §6 – pracovník pro samostatnou činnost Nabízíme: · Příležitost k seberealizaci · Možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti po celém světě · Systém firemního vzdělávání · Zázemí mezinárodního koncernu Siemens Healthcare · Atraktivní finanční odměňování a širokou škálu zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, Cafeteria systém benefitů, pružná pracovní doba a další) · běžně servisní technik vyjíždí na servis přímo z bydliště, pro případ potřeby máme kanceláře v Praze, Brně a Ostravě · Služební auto s možností soukromého použití, telefon a notebook jsou samozřejmě základním vybavením Organization: Siemens Healthineers Company: Siemens Healthcare, s.r.o. Experience Level: Experienced Professional Job Type: Full-time