Tato pozice již není k dispozici.

Podpora celního oddělení - DPČ

Smlouva na dobu určitou
Bor
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Siemens
Siemens

Pozice

Popis pozice

Podpora oddělení Customs

Zajímá Vás mezinárodní obchod, celní problematika a sháníte práci na částečný úvazek?

Rádi bychom Vás přizvali ke spolupráci do týmu Customs, který zabezpečuje podporu v oblasti cel napříč společnostmi Siemens v České republice.

Náplň práce:

  • Administrativní podpora týmu

  • Podpora dovozního a vývozního celního řízení

  • Příprava a zpracování certifikátů o původu zboží, A.TR

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání

  • Mírně pokročilou znalost AJ nebo NJ

  • Znalost MS Office (Excel, Word, Outlook)

  • Komunikační dovednosti

  • Spolehlivost, pečlivost, samostatnost

  • Aktivní přístup k práci

Nabízíme:

  • Příležitost k získání praxe v mezinárodní společnosti

  • Možnost spolupráce formou DPČ, pracovní doba dle dohody (20h týdně)

Máte-li zájem o tuto brigádu, pokračujte, prosím, registrací v našem systému.