Tato pozice již není k dispozici.

Offer manager

Plný úvazek
Drásov
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: > 5 let

Siemens
Siemens

Pozice

Popis pozice

Jsme tým prodeje a centra nabídek Siemensu v Drásově. Naším úkolem je vyjít vstříc zákazníkům z celého světa a nabídnout jim co nejlepší produkt v rámci našeho portfolia. Naše firma vyvíjí a vyrábí elektro motory a generátory vysokých výkonů do 25 MW/MVA na míru zákazníkům z celého světa. Budete se věnovat především: zpracování požadavků zákazníka a kontrola proveditelnosti stroje komunikace se zákazníkem a s kolegy (konstrukce, PM ) uvnitř závodu koordinace zpracování technického návrhu stroje nákladová kalkulace vybraných komponent vypracování nabídky pro zákazníka Těšit se můžete zejména na denní komunikaci se zákazníky z celého světa s vysokou mírou samostatnosti možnost zahraničních cest prostor pro inovaci a kreativitu, a to zejména v oblastech obchodních a nabídkových dynamický kolektiv spolupracovníků Měl/a byste mít SŠ/VŠ vzdělání; technické nebo ekonomické obory výhodou plynulá mluvená angličtina a čeština, německý jazyk výhodou Velmi dobré komunikační a obchodní dovednosti, vstřícné jednání se zákazníky, pečlivost, orientaci na splnění úkolu, odolnost vůči stresu, zodpovědnost a schopnost samostatné práce Dále nabízíme zázemí mezinárodního koncernu Siemens místo výkonu práce: Drásov u Brna úspěšnou kariéru v rámci mezinárodní, velmi dynamicky se rozvíjející společnosti atraktivní různorodou práci s moderními technologiemi a informačním systémem další odborný a osobnostní rozvoj (jazykové kurzy, odborné semináře) motivující finanční ohodnocení podle výkonnosti a kvality odváděné práce, podíl na plnění cílů společnosti sociální výhody a benefity; pět týdnů dovolené, sportovní vyžití, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, akciový program, benefitový systém Benefit plus. Organization: Portfolio Companies Company: Siemens Electric Machines s.r.o. Experience Level: Experienced Professional Job Type: Full-time