Tato pozice již není k dispozici.

Offer Manager

Plný úvazek
Drásov
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Siemens
Siemens

Pozice

Popis pozice

Jsme tým prodeje a centra nabídek Siemensu v Drásově. Naším úkolem je vyjít vstříc zákazníkům z celého světa a nabídnout jim co nejlepší produkt v rámci našeho portfolia. Naše firma vyvíjí a vyrábí elektro motory a generátory vysokých výkonů do 25 MW/MVA na míru zákazníkům z celého světa.

Čemu se budete věnovat:

  • Zpracování požadavků od zákazníka a kontrola proveditelnosti stroje
  • Komunikace se zákazníky a kolegy uvnitř závodu
  • Koordinace zpracování technického návrhu stroje
  • Nákladová kalkulace vybraných komponent
  • Vypracování nabídky pro zákazníka

Na co se můžete těšit:

  • Atraktivní a různorodou práci s moderními technologiemi a informačními systémy
  • Denní komunikaci se zákazníky z celého světa
  • Vysokou míru samostatnosti
  • Možnost zahraničních cest
  • Prostor pro inovaci a kreativitu a to zejména v oblastech nabídek a obchodu
  • fajn tým, který drží při sobě a vzájemně se podporuje

Co od vás očekáváme:

  • VŠ elektro vzdělání
  • AJ a ČJ na komunikativní úrovni
  • NJ výhodou
  • Velmi dobré komunikační a obchodní dovednosti, vstřícné jednání se zákazníky, pečlivost, orientaci na splnění úkolu, odolnost vůči stresu, zodpovědnost a schopnost samostatné práce

Co vám nabízíme:

  • místo výkonu práce: Drásov
  • 5 týdnů dovolené
  • 1400,- měsíčně na penzijní/životní pojištění
  • Závodní stravování za zvýhodněnou cenu
  • Flexibilní pracovní doba s pevným jádrem a možností homeoffice
  • 10000,- ročně na zdraví a volnočasové aktivity (Benefit plus)
  • Akciový program pro zaměstnance
  • Další odborný a osobnostní rozvoj (jazykové kurzy, odborné semináře)

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Firemní rekreační zařízení
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce