Tato pozice již není k dispozici.

Odborný ekonom/ka controller

Plný úvazek
Mohelnice
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: > 3 roky

Siemens
Siemens

Pozice

Popis pozice

Zabýváme se výrobou flexibilních systémů přenášejících elektrickou energii v účelových a průmyslových stavbách, ale i v méně obvyklých prostorech, jako jsou např. větrné elektrárny, letiště a lodě. Jedná se o zástup za mateřskou/rodičovskou dovolenou s možností dalšího karierního růstu. Pojďte k nám a staňte se součástí našeho týmu! Budete se věnovat především n personálnímu controllingu n přípravě podkladů pro forecasty n controllingu a administraci investic a investičních žádostí + spolupráce při inventuře n spolupráci při sestavování finančního plánu n reportingu n ad hoc analýzám na základě požadavků vedení n aktivní spolupráci se všemi odděleními, jinými závody v rámci koncernu a centrálou v Německu Těšit se můžete zejména na n zajímavé projekty n spolupráci se špičkovými odborníky n přátelský kolektiv n využití znalostí cizích jazyků Měl/a byste mít n VŠ vzdělání technického nebo ekonomického zaměření n komunikativní znalost anglického jazyka n znalost MS Office (zejména Excel) n analytické a organizační schopnosti n spolehlivost, pečlivost, samostatnost, schopnost týmové práce n komunikační a prezentační schopnosti n znalost AJ, znalost NJ výhodou n výhodou: znalost SAP, zkušenosti v oblasti controllingu ve výrobní společnosti Dále Vám nabízíme n roční příspěvek ve výši min. 22.000 Kč na volnočasové aktivity, kulturu, sport a penzijní či životní připojištění v rámci nabídky Benefit Plus n závodní jídelna v areálu firmy, příspěvek na stravování n akciový program pro zaměstnance n 5 týdnů dovolené n odměna za doporučení nových kolegů Organization: Smart Infrastructure Company: Siemens, s.r.o., odstepny zavod Nizkonapetova spinaci technika Experience Level: Mid-level Professional Job Type: Full-time