Tato pozice již není k dispozici.

Logistik výroby

Plný úvazek
Drásov
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: > 1 rok

Siemens
Siemens

Pozice

Popis pozice

Jsme tým logistiky výroby Siemensu Drásov. Naše firma vyvíjí a vyrábí elektrické motory a generátory vysokých výkonů na míru zákazníkům z celého světa. Naším úkolem je plánování výroby a termínová koordinace výroby dílců pro hladký průběh zakázek. Pojďte k nám a staňte se členem našeho týmu! Budete se věnovat především: • zpracování forecastů (nové objednávky, výroba, obchod) • kapacitnímu plánování zakázek a jejich koordinaci ve výrobě • tvorbě analýz a simulací, přípravě reportů • spoluúčasti na vedení logistických projektů • spolupráci a komunikaci s kolegy z týmů projektového managementu, výroby, nákupu, technologie a dalších • zlepšování procesů Těšit se můžete zejména na: • spolupráci v přátelském kolektivu • příležitost pro uplatnění a rozvinutí svých manažerských schopností • možnost seberealizace a osobní rozvoj • blízký kontakt s nejmodernějšími technologiemi • kontakt se špičkovými odborníky z různých oborů Měl/a byste mít: • SŠ/VŠ vzdělání (technického zaměření) • pracovní zkušenosti z oblasti logistických procesů, výroby • anglický jazyk na úrovni B1, češtinu B2 • znalost práce s MS Excel na pokročilé úrovni, znalost SAP výhodou • analytické myšlení, komunikativnost, rozhodnost, ochotu vzdělávat se a růst • organizační schopnosti, schopnost pracovat samostatně • schopnost a chuť se rozvíjet a seberealizovat Dále nabízíme: • 5 týdnů dovolené • 1400,- Kč měsíční příspěvek zaměstnavatele na penzijní/životní připojištění • Závodní stravování za zvýhodněnou cenu • Flexibilní pracovní doba s možností homeoffice • 8500,- ročně na zdraví a volnočasové aktivity (Benefit plus) • Akciový program pro zaměstnance • Program slev pro zaměstnance (O2, T-mobile, Opel, KFC,…) • Firemní jazykové vzdělávání Organization: Portfolio Companies Company: Siemens Electric Machines s.r.o. Experience Level: Early Professional Job Type: Full-time