Tato pozice již není k dispozici.

Junior účetní / Účetní pro zpracování přijatých plateb s němčinou - Ostrava

Plný úvazek
Ostrava
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Siemens
Siemens

Pozice

Popis pozice

Rádi komunikujete v němčině?Chcete rozvíjet svou kariéru v oblasti účetnictví?Pak hledáme právě Vás!V centru sdílených služeb společnosti Siemens zajišťujeme účetní služby pro naše zahraniční pobočky, se kterými jsme denně v kontaktu. Pracujeme s přijatými i vystavenými fakturami, spravujeme data dodavatelů a odběratelů, provádíme platební běhy a účtujeme bankovní výpisy v našich systémech.

Co u nás budete dělat?• zpracovávat přijaté platby pro Siemens v systému SAP• přiřazovat platby k otevřeným položkám• vykonávat další činnosti spojené s účetnictvím odběratelů – změny splatnosti, kontroly, vyrovnávání mezikont, kontrola otevřených položek, přeúčtování• komunikovat se zákazníky a interními odděleními emailem nebo telefonicky na denní bázi• podílet se na měsíčních, čtvrtletních a ročních účetních závěrkách

Co od Vás očekáváme?• uživatelskou znalost MS Office• komunikativní znalost německého jazyka (B1/B2), angličtina výhodou• zájem o práci v administrativě a účetnictví• pro-zákaznický přístup, dobré komunikační dovednosti, přesnost a pečlivost

Co Vám můžeme nabídnout?• 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřskou školky v Ostravě pro lepší skloubení pracovního a soukromého života• individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění• příspěvek na stravování ve formě bodů/peněz na kartě Benefit Plus• možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma• nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky

  • jedná se o smlouvu na dobu určitou jako zástup za MD/RD

Organization: Global Business Services

Company: Siemens, s.r.o.

Experience Level: Recent College Graduate

Job Type: Full-time

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".