Tato pozice již není k dispozici.

Junior/Specialist/Senior Specialist HR Support Services

Plný úvazek
Ostrava
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Siemens
Siemens

Pozice

Popis pozice

Hledáte uplatnění ve stabilní a perspektivní mezinárodní společnosti?

Rádi komunikujete?

Ovládáte angličtinu a němčinu?

Máte zájem o práci v oblasti služeb zákazníkům?

Pak hledáme právě Vás!

Co by bylo náplní Vaší práce?

• podpora zaměstnanců při práci s HR aplikacemi

• zodpovídání dotazů uživatelů týkající se fungování HR procesů (hodnocení, nábor, rozvoj a vzdělávání zaměstnanců)

• pomoc externím uchazečům s přihlašováním na volné pozice

• e-mailová a telefonická komunikace v angličtině a němčině

• analýza problémů týkající se správnosti dat, workflows, reportingu

• vytváření školících materiálů a školení zaměstnanců

• efektivní spolupráce v týmech v mezinárodním prostředí

• správa uživatelů (oprávnění)

Na co se můžete těšit?

• denní využití němčiny a angličtiny při komunikaci se zaměstnanci Siemens ze zemí EMEA a AM

• porozumění funkčnosti HR aplikací a prohloubení znalostí v oblasti interních HR procesů

• možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti po celém světě

• přátelskou a neformální atmosféru v týmu

Co od Vás očekáváme?

• SŠ/VŠ vzdělání

• pokročilou znalost němčiny a angličtiny

• pokročilou znalost balíčku MS Office

• výborné komunikační dovednosti, prozákaznický přístup

• min 1 rok zkušenosti na obdobné pozici (zákaznický servis)

• zkušenosti s C-Ontact výhodou

Co Vám můžeme nabídnout?

• smlouvu na dobu určitou – 6 měsíců

• 5 týdnů dovolené (lze zakoupit až 8 dnů volna navíc z rozpočtu na benefity)

• flexibilní pracovní doba s pevným jádrem od 10:00-14:00 hod.

• home office s příspěvkem 100 Kč netto/den

• roční bonus s možností převodu do cafeterie

• e-stravenky v hodnotě 130 Kč/den

• MultiSport karta za zvýhodněnou cenu

• roční rozpočet do cafeterie ve výši min. 24 000 Kč s libovolným využitím na stránkách benefit-plus (např. dovolená, jazykový kurz, kulturní a sportovní akce, atd.)

• možnosti profesního rozvoje, nabízíme širokou nabídku kurzů a školení

• příspěvek na životní nebo penzijní pojištění hrazený z benefitů

• firemní mateřské školky v Praze a v Ostravě

• příležitost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma

Více informací ke sdíleným službám GBS (Global Shared Services) naleznete zde: www.siemens.cz/gbs

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na vzdělání
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce