Tato pozice již není k dispozici.

Junior Sales & Technical Support

Smlouva na dobu určitou
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Siemens
Siemens

Pozice

Popis pozice

Jsme tým zajišťující prvotřídní servisní služby a realizační projekty s regulovanými pohony pro naše zákazníky v průmyslu.
Na pozici (Junior) Sales & Technical Support hledáme nového kolegu, který bude podporovat obchodníky a projektmanažery při tvorbě nabídek a realizaci projektů. Baví Vás technika i práce v týmu? Zajímají Vás elektrické pohony a nové trendy v oblasti digitalizace průmyslu? Jste student a rádi se učíte od odborníků z praxe?

Budete se věnovat především:

  • Technickému vyjasňování a specifikaci náhradních dílů.
  • Zpracování nabídek na náhradní díly.
  • Správě a údržbě databáze servisovaných zařízení a nabídek.
  • Přípravě pro objednání dílů.
  • Komunikace se zákazníky v ČR a výrobními závody v Německu, případně Anglii a Číně.
  • Příležitostně možnost účastnit se servisních výjezdů formou podpory i praktické práce

Koho hledáme:

  • Student oboru elektro, výkonová elektronika, automatizace nebo mechatronika
  • Technicky orientovaný kolega obratný s počítačem
  • Komunikativní osobnost se zájmem o tým i nové kontakty u zákazníků

Co od Vás očekáváme:

  • Obratnost v práci v MS Office, především Excel a Word
  • Znalost angličtiny nebo němčiny na konverzační úrovni

Nabízíme:

  • Dlouhodobou spolupráci formou DPČ (20 hod./týden)
  • Flexibilní pracovní dobu s možností rozšíření o občasný Home Office.
  • Příspěvek na stravování ve formě stravenek Benefit Plus.
  • Moderní pracoviště blízko centra Brna.
  • Sílu a stabilní zázemí společnosti Siemens Digital Industries, která je lídrem v oblasti průmyslové automatizace, digitalizace a komunikace.
  • Služební telefon a notebook.
  • Multisport kartu.
  • Možnost rozvoje do pracovní pozice na plný úvazek

Společnost Siemens je zaměstnavatelem podporujícím rovné příležitosti. Zasazujeme se o rovné pracovní příležitosti bez ohledu na rasu, barvu pleti, původ, náboženství, pohlaví, sexuální orientaci, věk, občanství, rodinný stav, zdravotní postižení nebo genderovou identitu.
Jsme odhodláni vytvořit tým, který bude reprezentovat nejrůznější prostředí, perspektivy a dovednosti. Takhle nám to jde nejlíp!
Zjistěte více o vzrušujícím světě Siemens na www.siemens.com

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".