Tato pozice již není k dispozici.

FW Developer

Plný úvazek
Letohrad
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: > 1 rok

Siemens
Siemens

Pozice

Popis pozice

Jste elektronik FW a ovládáte C/C++? Domluvíte se anglicky? Hledáte zajímavou práci v Letohradu? Pokud ANO, pak hledáme přímo Vás. Do našeho týmu vývojářů hledáme nového kolegu / novou kolegyni na pozici FW Developer. Co bude Vaší náplní práce: tvorba zdrojového kódu v C/C++ (arm), aktivní komunikace v AJ, komunikace napříč „core“ týmem (kde je konstruktér, zkušební technik, vedoucí projektu, kvalita…) testování a případné certifikování FW, zpracovávání technické dokumentace. Co od Vás očekáváme: SŠ/VOŠ/VŠ technického směru (slaboproudá elektronika / měřící a řídící technika / výpočetní technika …), dobrou znalost programovacího jazyka C/C++, základní orientaci v OOP, základní orientaci v GNU toolchain (make, gcc, …), znalost hardwaru (minimálně rámci koníčků), být komunikativní a nebát se vyjednávání, chuť do práce a schopnost samostatně řešit úkoly, aktivní znalost angličtiny slovem i písmem, řidičský průkaz skupiny B. Výhodou: znalost některého z verzovacích systémů např. GIT, znalost komunikačních protokolů MQTT, Bluetooth, Modbus, Ethernet, HART, IQRF, znalost certifikačních procesů fw/sw (například dle požadavků SIL a podobně), znalost programování jednoduchých aplikací (win) pro ovládání | testování | nastavování vyvíjeného hardwaru. Co Vám na nabídneme: možnost podílet se na vývoji moderních aplikacích, být u nejnovějších technologií navázaných na současné trendy (např. wireless comunication), kariérní posun, pružnou pracovní dobu a 5 týdnů dovolené, možnost Home Office, závodní stravování s příspěvkem na stravu, příspěvek na penzijní připojištění, další zaměstnanecké výhody dle vlastního výběru, tzv. Benefit plus program. Organization: Smart Infrastructure Company: OEZ s.r.o. Experience Level: Early Professional Job Type: Full-time