Tato pozice již není k dispozici.

Embedded SW vývojář pro průmyslovou automatizaci - Praha

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Siemens
Siemens

Pozice

Popis pozice

V našem R&D centru Siemens Advanta v Praze se zabýváme vývojem software, hardware, validací a mechanickým designem. Výsledky naší práce lze najít v mnoha produktech koncernu Siemens pro průmyslovou automatizaci v rámci konceptu Industry 4.0.

Příležitost pracovat na projektu: SIRIUS – jde o tým vývojářů pracujících na principu „proof of concept“ a „rapid prototyping“ v oblasti nízkonapěťové spínací techniky v průmyslové automatizaci. Doménou týmu je implementace inovačních myšlenek do výrobní praxe.

Vaším úkolem bude

  • vývoj software pro oblast půmyslových komunikací – PROFINET, PROFIBUS…
  • tvorba zdrojového kódu pro platformu ARM – ovladače, FW update, aplikační vrstva atd.
  • návrh architektury systému a jeho implementace

Co u Vás oceníme

  • VŠ vzdělání se zaměřením na vývoj software, nebo adekvátní praxi v oboru
  • velmi dobrou znalost jazyka C
  • znalost základů jazyka C++ a principů OOP
  • dobrou znalost anglického jazyka
  • orientaci v principech softwarového inženýrství od návrhu po testování
  • zkušenosti s verzovacími systémy

Těšit se můžete na

  • až na 33 dní dovolené (standard 5 týdnů + dalších až 8 dní z benefitového systému)
  • flexibilní pracovní doba a home-office
  • bonus za nástup do společnosti ve výši 50 000 Kč
  • “individuální rozpočet na benefity ve výši min 24 000 Kč, který si můžete
  • proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění”
  • relokační bonus na náklady spojené s případným stěhováním do místa výkonu práce
  • příspěvek na stravování formou e-stravenek
  • příspěvek na Multi-sport kartu