Tato pozice již není k dispozici.

Embedded SW Developer – Systems Engineering – Praha

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Siemens
Siemens

Pozice

Popis pozice

V našem R&D centru Siemens Advanta v Praze se zabýváme vývojem software, hardware, verifikací a mechanickým designem. Výsledky naší práce lze najít v mnoha produktech koncernu Siemens pro průmyslovou automatizaci v rámci konceptu Industry 4.0.

Chceš se stát součástí týmu Systems Engineering, zabývajícím se vývojem zakázkových verzí produktů Siemens? Naším hlavním partnerem je divize Digital Industries a naše portfolio je: operátorské panely HMI (Human Machine Interface), průmyslové počítače, PLC nebo I/O moduly. Včetně verzí pro použití v extrémních prostředích.

Nabízíme příležitost podílet se na vývoji stávajících a nových produktů, včetně spolupráce na přípravě softwarové architektury. Programujeme především v jazyce C nebo C++. V případě zájmu vám nabídneme i možnost vedení malých nebo větších projektů (v závislosti na vašich zkušenostech).

Vaším úkolem bude

  • tvorba zdrojového kódu v jazyce C/C++ pro embedded systémy
  • tvorba softwarové architektury a její implementaci
  • oživování vývojových prototypů
  • spolupráce s ostatními kolegy z různých oblastí vývoje – hardware, mechanika, projektový management, výroba
  • v případě zájmu vedení malých projektů, nebo dílčích částí velkého projektu
  • zpracování technické dokumentace

Co u Vás oceníme

  • VŠ / elektro-technického směru (nebo odpovídající praxi)
  • znalost programovacího jazyka C a C++ pro embedded systémy
  • znalost základních komunikačních protokolů (SPI, UART či jiné)
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • znalost některého z verzovacích systémů (TFS, GIT,..)
  • schopnost vyznat se v oblasti HW

Těšit se můžete na

  • až na 33 dní dovolené (standard 5 týdnů + dalších až 8 dní z benefitového systému)
  • flexibilní pracovní doba a home-office
  • bonus za nástup do společnosti ve výši 50 000 Kč
  • “individuální rozpočet na benefity ve výši min 24 000 Kč, který si můžete
  • proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění”
  • relokační bonus na náklady spojené s případným stěhováním do místa výkonu práce
  • příspěvek na stravování formou e-stravenek
  • příspěvek na Multi-sport kartu