Tato pozice již není k dispozici.

CNC Operátor - smlouva do kmene a bonus za nástup 20.000 Kč!

Plný úvazek
Mohelnice
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Siemens
Siemens

Pozice

Popis pozice

Jsme menší odštěpný závod Busbar Trunking systems Mohelnice a zabýváme se výrobou přípojnicových systémů, které přenášejí elektrickou energii.

Do našeho týmu nyní hledáme šikovné kolegy na pozici CNC operátora. Baví vás obsluha strojů a máte s touto prací zkušenosti? Přidejte se k nám!

Nabízíme vám práci v 3-směnném provozu v čisté a klimatizované hale, pracovní smlouvu přímo do kmene společnosti a štědré zaměstnanecké výhody.

Budete se věnovat především

  • práci na numericky řízených strojích, programování strojů a jejich obsluze
  • čtení výkresové dokumentace
  • další práci dle pokynů mistra

Těšit se můžete zejména na

  • pracovní smlouvu uzavřenou přímo se společností Siemens (žádná agentura)
  • moderní pracovní prostředí (menší, čistá a klimatizovaná hala)
  • přátelský kolektiv a podporu v začátcích
  • nástup dle domluvy
  • mzdu po zaškolení cca 29.900 Kč/měs.

Měl/a byste mít

  • SŠ vzdělání v oboru a/nebo praxi s obráběním či seřizováním výrobních strojů
  • znalost výkresové dokumentace a měření
  • znalost práce na PC
  • ochotu pracovat v 3-směnném provozu s volnými víkendy (6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00)
  • manuální zručnost a pečlivost
  • samostatnost, časovou flexibilitu
  • zájem o dlouhodobou spolupráci

Zaměstnanecké výhody

  • 5 týdnů dovolené
  • roční příspěvek 22.000 Kč v rámci programu Benefit Plus, který můžete čerpat na vámi vybrané aktivity či služby
  • příspěvek na stravování (závodní jídelna a kantýna v areálu firmy)
  • MultiSport karta – zvýhodněný vstup do vybraných sportovních zařízení
  • společenské a kulturní akce
  • a mnoho dalších

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Nadstandardní lékařská péče
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování
  • Kafetérie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce