Tato pozice již není k dispozici.

Brigáda pro IT studenty - Programátor SAP junior

Smlouva na dobu určitou
Frenštát pod Radhoštěm
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Siemens
Siemens

Pozice

Popis pozice

Máte chuť přivydělat si při studiu, pracovat se špičkovými odborníky na nejnovějších technologiích SAP, získat skvělou praxi v oboru IT a případně jistou práce po studiu? Domluvíte se anglicky nebo německy a SAP je pro Vás výzvou? Přidejte se k dobře sehranému týmu našich kolegů. Práce v Siemens studentské kanceláři je určena studentům VŠ se zaměřením na IT. Po dobu 6-24 měsíců se stanete platnými členy kompetenčního centra SAP pro Evropu a budete pracovat pod vedením zkušených mentorů na konkrétních úkolech.

Budete se věnovat především

  • spolupráci na analýze požadavků
  • návrhu, tvorbě a testování programů v prostředí SAP
  • programování v jazyce SAP ABAP
  • tvorbě programových řešení nad databází SAP HANA
  • dokumentaci řešení
  • spolupráci na podpoře a údržbě
  • vše v rámci jednoho nebo více SAP modulů

Těšit se můžete zejména na

  • pestrou práci a zajímavé projekty, spolupráci se špičkovými odborníky a jejich mentoring
  • podíl na vývoji a správě centrálních SAP systémů společnosti Siemens
  • možnost specializace ve vybraném modulu SAP
  • vývoj s důrazem na kvalitu a spolehlivost
  • práci v přátelském a otevřeném kolektivu

Měl/a byste mít

  • zkušenosti s programováním databází s příklady Vaší tvorby
  • dobrou znalost AJ nebo NJ slovem i písmem a ochotu dále se v nich rozvíjet
  • znalosti na úrovni 3. ‒ 5. ročníku studia VŠ
  • zájem o ERP systém SAP a jeho programování v prostředí ABAP
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • chuť učit se nové věci

Dále nabízíme

  • místo výkonu práce: Ostrava nebo Frenštát p. R. nebo Mohelnice
  • získání ceněné praxe ve stabilní společnosti
  • flexibilní pracovní dobu dle dohody s mentorem a s ohledem na Váš studijní plán
  • možnost práce i v režimu Home Office