Sazka

Sazka

Specialista zákaznického servisu (operátor)

  • Plný úvazek
  • Praha

Společnost

Sazka

Sazka

    • Praha

    Sazka existuje proto, aby neustále probouzela touhu prožít velké sny. Její příběh se začal psát v roce 1956 a setkali se s ní snad úplně všichni. Vždyť, kdo by neznal loterii Sportku, legendárního Matesa nebo Tutovku. Samozřejmě ale jdou s dobou. Z ručního zpracování sázek přešli na online terminály, kde si lidé mohou i dobít telefon nebo zaplatit faktury. Neustále vylepšují a hledají nové cesty, jak oslovit zákazníky. Momentálně vstupují do světa digitalizace. Značkou Sazka žijí všichni. Probouzí v lidech touhu plnit si své velké sny a jsou na to hrdí.

    Popis pozice

    Co budete mít na starosti?

    • Budete primárním kontaktem pro všechny zákazníky SAZKY.
    • Budete zákazníky informovat o našich službách a produktech (budete komunikovat s lidmi, kteří projevili zájem o naše produkty a jsou našimi zákazníky).
    • Budete řešit požadavky zákazníků (obchodní partneři, členové klubu SAZKA, sázející a veřejnost). Postaráte se o zodpovězení všech dotazů prostřednictvím mailu, telefonu a chatu.
    • Budete zajišťovat servis a vybrané operace nad účty zákazníků na herním portále Sazka.cz.

    Budete se u nás cítit dobře?

    • Komunikovat a pomáhat lidem Vás baví. Rádi telefonujete, chatujete a práci na počítači máte v malíku.
    • Zákazník pro Vás není jen prázdný pojem, ale skutečná osoba, o jejíž potřeby se chcete starat.
    • Vyhovuje Vám nepřetržitý provoz, kombinace 12ti a 8 hodinových směn. Cca 3 noční směny a 2 pracovní víkendy za měsíc.
    • Zajímáte se o značku SAZKA a ideálně už máte nějakou znalost našich produktů. Pokud ne, nevadí, vše se naučíte!

    Co naši Specialisté oceňují?

    • Nové, moderní prostory. V Q2/2021 jsme se navíc přestěhovali do nově vybudovaných kanceláří na Bořislavce (metro A).
    • Dostatek místa a soukromí.
    • Atraktivní fixní mzdu s variabilní složkou.
    • Mladý, přátelský kolektiv (20ti členný tým).
    • Pohodovou atmosféru.
    • Směny – vycházíme vstříc potřebám zaměstnancům.
    • Možnost home office.
    • Služební telefon v hodnotě cca 12 tisíc s velmi výhodným tarifem – použití i pro soukromé účely (po zkušební době).
    • Vlastní fitness v budově (vstup zdarma).
    • Stravenky v hodnotě 100 Kč.
    • 25 dní dovolené, 5 sick days.
    • Benefit karta na 6000 Kč/celý rok.
    • Příspěvek na penzijní připojištění připojištění 3% ze základní mzdy.
    • Pracovní akce, konference, večírky.
    • Možnost kariérního postupu v rámci týmu i v rámci SAZKY jako takové.

    Benefits

    • Bonusy/prémie
    • Mobilní telefon
    • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
    • Stravenky/příspěvek na stravování
    • Dovolená 5 týdnů
    • Vzdělávací kurzy, školení
    • Závodní stravování
    • Kafetérie
    • Zdravotní volno/sickdays
    • Možnost občasné práce z domova
    • Firemní akce
    • Přidat mezi oblíbené
    • Sdílet na Twitteru
    • Sdílet na Facebooku
    • Sdílet na LinkedInu