Sazka

Sazka

interní SAP konzultant (PA, PD, Employee Central)

  • Plný úvazek
  • Praha

Společnost

Sazka

Sazka

    • Praha

    Sazka existuje proto, aby neustále probouzela touhu prožít velké sny. Její příběh se začal psát v roce 1956 a setkali se s ní snad úplně všichni. Vždyť, kdo by neznal loterii Sportku, legendárního Matesa nebo Tutovku. Samozřejmě ale jdou s dobou. Z ručního zpracování sázek přešli na online terminály, kde si lidé mohou i dobít telefon nebo zaplatit faktury. Neustále vylepšují a hledají nové cesty, jak oslovit zákazníky. Momentálně vstupují do světa digitalizace. Značkou Sazka žijí všichni. Probouzí v lidech touhu plnit si své velké sny a jsou na to hrdí.

    Popis pozice

    Co budeš dělat?

    • Podporovat interní zákazníky a technicky podporovat SAP aplikace v modulech PA, PD a v Success Factors – modul Employee Central.

    • Analyzovat incidenty a dělat troubleshooting v 1. a 2. úrovni podpory.

    • Řešit chyby v přenosech dat mezi SAP a ostatními systémy.

    • Také spravovat aplikace a přizpůsobovat nastavení.

    • Poskytovat součinnost na projektech a zajištění dodávek v modulech PA, PD a v Success Factors modul Employee Central (interní i externí dodavatel).

    • Vyvíjet drobné aplikace pro zlepšování uživatelského komfortu.

    • Průběžné zlepšovat a optimalizovat řešení .

    • Zahrnovat požadavky zákazníků do technických konceptů a implementovat je.

    • Spravovat technickou dokumentaci a bázi znalostí podporovaných služeb.

    • Školit uživatele a vytvářet školící materiály.

    Koho hledáme?

    • Kandidáta se SŠ / VŠ vzděláním a praxí na obdobné pozici.
    • S předchozí zkušeností s údržbou aplikací SAP s přesahem do SAP HR nebo SF.
    • Rozhodně kandidáta s dobrými technickými znalostmi komplexních nastavení SAP.
    • Se znalostí fakturačních procesů a souvisejících kmenových dat (smlouvy, zákazníci, podmínky atd.).
    • S analytickými schopnostmi a dovednostmi.
    • Se schopností trpělivě naslouchat potřebám business uživatelů, schopností analytického uvažování, smyslem pro týmovou spolupráci, se schopností strukturovaně psát dokumenty.

    Proč se k nám přidat?

    • Staneš se součástí společnosti, která se již třikrát umístila na bedně vítězů v soutěži Zaměstnavatel roku, a také se pyšníme oceněním Aon Best Employer.
    • Budeš mít příležitost být součástí zajímavých projektů SAZKY.
    • SAZKA FLEXI program – Flexi office - kombinaci práce z domova a kanceláře dle potřeby a dohody v týmu, Flexi time - není daný striktní čas, kdy začneme a skončíme s prací (důležité je odpracovat 8 hodin a být v práci od 10 do 14 hodin).
    • Kromě tradičních benefitů jako je 5 týdnů dovolené, sick days atd., máme například FIT program (můžeš si zajít na masáž, máme vlastní posilovnu v budově a pořádáme mnoho dalších aktivit v oblasti sportu a zdraví).
    • Máme firemní kantýnu, kde jsou pro zaměstnance denně připravovány čerstvé snídaně, vydatné obědy, nebo vynikající dezerty.
    • Práce v nových a krásných kanceláří přímo nad metrem Bořislavka.
    • Nástup možný ihned.

    Benefits

    • Bonusy/prémie
    • Mobilní telefon
    • Notebook
    • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
    • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
    • Stravenky/příspěvek na stravování
    • Dovolená 5 týdnů
    • Vzdělávací kurzy, školení
    • Závodní stravování
    • Kafetérie
    • Zdravotní volno/sickdays
    • Možnost občasné práce z domova
    • Přidat mezi oblíbené
    • Sdílet na Twitteru
    • Sdílet na Facebooku
    • Sdílet na LinkedInu

    Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

    Inspirujte se tímto výběrem článků