Sazka

Sazka

HR Trainee - praxe pro studenty VŠ

  • Částečný úvazek
  • Praha

Společnost

Sazka

Sazka

    • Praha

    Tato pozice byla obsazena!

    Sazka existuje proto, aby neustále probouzela touhu prožít velké sny. Její příběh se začal psát v roce 1956 a setkali se s ní snad úplně všichni. Vždyť, kdo by neznal loterii Sportku, legendárního Matesa nebo Tutovku. Samozřejmě ale jdou s dobou. Z ručního zpracování sázek přešli na online terminály, kde si lidé mohou i dobít telefon nebo zaplatit faktury. Neustále vylepšují a hledají nové cesty, jak oslovit zákazníky. Momentálně vstupují do světa digitalizace. Značkou Sazka žijí všichni. Probouzí v lidech touhu plnit si své velké sny a jsou na to hrdí.

    Popis pozice

    Studuješ vysokou školu a rád/a bys získala odbornou praxi?
    Pak neváhej a připoj se k nám.
    Nabízíme ti možnost získat bohaté zkušenosti v oblasti HR.

    Co budeš dělat?

    • Mít zodpovědnost za přidělenou HR administrativu.
    • Podílet se na vybraných HR projektech.
    • Podílet se na náboru nových zaměstnanců (inzerce, vyhledávání a navolávání kandidátů).
    • Spolupracovat s personalistkou, mzdovou účetní, Com&Ben specialistou a HR Business Partnery.

    Koho hledáme?

    • Jsi student/ka 4. nebo 5. ročníku VŠ humanitního zaměření.
    • Máš tah na branku, nadšení a touhu se učit novým věcem, to je pro nás důležitější než zkušenosti.
    • Zkušenosti z HR jsou pouze výhodou.
    • Pracuješ rád/a v týmu, ale nebojíš se i samostatné práce.
    • Rozumíš si s počítačem, především s MS Office.
    • Ovládáš alespoň pasivně angličtinu, čeština/slovenština je tvůj mateřský jazyk.

    Proč se k nám přidat?

    • Získáš cenné pracovní zkušenosti již v době studia.
    • Stanete se součástí společnosti, která se již třikrát umístila na bedně vítězů v soutěži Zaměstnavatel roku, a také se pyšníme oceněním Aon Best Employer.
    • Budeš mít příležitost být součástí zajímavých projektů SAZKY.
    • Budeš si moci zvolit pracovní dobu tak, aby to vyhovovalo tvým studijním povinnostem.
    Sazka

    Sazka

    • Loterie

    • Praha
    • Přidat mezi oblíbené
    • Sdílet na Twitteru
    • Sdílet na Facebooku
    • Sdílet na LinkedInu