SAB servis

SAB servis

Administrativní pracovník - Oddělení evidence obchodů

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Praha

Společnost

SAB servis

SAB servis

  • Finance, Pojišťovnictví
  • Od 50 do 250 zaměstnanců

  • Praha

Tato pozice byla obsazena!

SAB servis je servisní firma, která svými produkty a službami usnadňuje práci finančním poradcům a poradenským firmám. Vyvíjí technologie, inovativní IT řešení a poskytují back office, díky kterému ušetří finanční poradce až 50 % svého času. Ostrý start měli v listopadu 2013, kdy servisovali prvních pět firem a 75 finančních poradců. Každý rok roste jejich obrat i počet klientů téměř dvojnásobně. Už od začátku si řekli, že chtějí práci dělat tak trochu jinak. Svět finančních poradců je o přátelství a soudržnosti. Takovým malým symbolem toho všeho je jejich firemní vila. Ta je zároveň důkazem toho, že pracovat se dá i jinde a jinak než v běžných kancelářích.

Popis pozice

Máš ráda administrativu? Chceš pracovat v dobrém kolektivu? Hledáme posilu, která nám pomůže se zvládáním administrativních úkonů. Zároveň nabízíme možnost dalšího rozvoje.

Náplň práce:

  • administrativní podpora týmu
  • evidence smluv v interním systému
  • telefonická a e-mailová komunikace s poradci a institucemi týkající se evidence smluv
  • zpracování požadavků v interním systému

Co u nás získáš

  • pracovní úvazek na hlavní pracovní poměr
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • přátelské a příjemné pracovní prostředí
  • pořádáme společenské a sportovní akce (např. volejbalový turnaj,...)
  • najdeš u nás benefity jako - flexibilní pracovní doba (8 hod.), skvělý tým, teambuildingy, neomezené množství kávy a nápojů, ovoce na pracovišti
  • nástup ihned

Vítané zkušenosti

  • min. středoškolské vzdělání s maturitou
  • dobré organizační schopnosti
  • příjemné vystupování, společenská povaha
  • pečlivost, ochota, zodpovědnost, samostatnost
  • znalost MS Office - Word, Excel, Outlook
  • dlouhodobá spolupráce
SAB servis

SAB servis

  • Praha
  • Přidat mezi oblíbené
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Práce v Bratislavě

Bratislava je na jedné straně živým a hektickým centrem nadnárodních firem, na druhé straně pak ohniskem kreativní energie.

Jak sladit životopis s pracovní nabídkou

Nedílnou součástí hledání práce je odpovídání na spousty pracovních nabídek. Mnohé láká ušetřit si čas a rozesílat jeden univerzální životopis.