ACCOUNT REPRESENTATIVE do našeho týmu v Plzni

  • Plný úvazek
  • Počáteční datum:
  • Plzeň
  • Možnost pracovat příležitostně z domova
  • Maturita
  • > 1 rok

Společnost

RENOMIA

RENOMIA

  • FinTech/InsurTech, Pojišťovnictví
  • Od 250 do 2000 zaměstnanců

  • Plzeň

Společnost, která se postarala o pojištění koncertu Rolling Stones nebo Karlovarského filmového festivalu. Mezi její klienty patří české i mezinárodní průmyslové firmy, sportovci, nemocnice, developeři a jiní. RENOMIA je jednou z nejvýznamnějších společností v oboru pojištění, risk managementu a financí. Působí i v zahraničí, pořád je to ale česká firma.

Ředitelka společnosti Jiřina Nepalová ji založila v roce 1993. Se syny Pavlem a Jiřím jsou většinovými vlastníky a aktivně se podílí na řízení firmy. Spolu s dalším akcionářem Michalem Čajkou je potkáte v pražské nebo brněnské kanceláři a jejich dveře jsou otevřené všem.

Navíc jsou otevřeni nápadům, které společnost posouvají vpřed. Příkladem je právě probíhající digitální transformace nebo spojení s jinou rodinnou firmou se stejnými hodnotami, americkou společností Gallagher, jinak také třetím největším pojišťovacím brokerem na světě.

Popis pozice

Co bude náplní Vaší práce?
• Rádi bychom Vám svěřili administrativní podporu pro portfolio našich stávajících klientů. Vaším úkolem bude připravovat a zpracovávat podklady pod vedením zkušeného kolegy, později i pečovat o menší klienty a řešit jejich potřeby. K ruce Vám dáme zkušeného mentora, který je připraven Vás podpořit ve Vašem zaučení a získání odbornosti.
• Budete pracovat v našem interním systému – zde budete evidovat veškeré informace o klientech a jejich smlouvách, řešit přípravu a aktualizaci smluv, zaznamenávat úpravu či prodlužování stávajících podmínek, skenovat a ukládat dokumenty anebo například připravovat podklady pro pravidelnou fakturaci.
• Vaším dalším úkolem bude také výpomoc na přípravě podkladů a zpracování vyúčtování flotil, postupně i návrhů od pojistitelů a vyhodnocování nabídek pro klienty.
• Součástí Vaší práce bude se dále vzdělávat a rozvíjet tak, abyste se stali odborníky v oboru. Pro tyto účely pro Vás máme připravený propracovaný systém vzdělávání.

Co u nás najdete?
• Práci u jedničky na trhu – RENOMIA je největší pojišťovací makléř v České republice s mezinárodní působností.
• Stabilní zázemí, vysokou úroveň know-how a profesionální a zkušený tým kolegů, od kterých se toho můžete hodně naučit.
• Nabízíme Vám práci na HPP s možností prodloužení na dobu neurčitou po 1. roce spolupráce.
• Zajímavé finanční ohodnocení, dále nabízíme odměny za odpracované roky nebo třeba i získatelské provize a bonusy za úspěšné doporučení nových kolegů.
• Propracovaný adaptační program a interní systém vzdělávání, dlouhodobou podporu profesního a osobního rozvoje.
• Možnost posouvat se kariérně výše. Řada našich TOP manažerů také začínala na juniorní pozici.
• Široký systém zaměstnaneckých benefitů – týden dovolené navíc, 3 sick days v roce, stravenková karta, flexibilní začátek a konec pracovní doby, možnost využití Home office, příspěvek na penzijní připojištění, možnost zřízení Multisport karty a další příjemné benefity.

Vítané zkušenosti

• Měli byste mít minimálně středoškolské vzdělání s maturitou a chuť se dále rozvíjet a vzdělávat v oboru.
• Potěší nás, pokud už máte nějaké zkušenosti s oborem korporátního pojištění či pokud máte zkušenost s poradenstvím v oblasti pojištění nebo třeba v bankovním sektoru. Rádi ale dáme prostor i méně zkušeným kandidátům, kteří budou mít potenciál k tomu, se vše potřebné naučit.
• Nezbytným předpokladem pro tuto pozici je, abyste si uměli zorganizovat administrativní práci, a byli schopni pružně reagovat na administrativní požadavky klientů. Dále očekáváme dobré komunikační dovednosti, příjemné a profesionální vystupování a smysl pro týmovou práci.
• Očekáváme velmi dobrou znalost MS Office, zejména MS Excel a pečlivost při administrativní části Vaší práce.

Proces náboru

Zaujali jsme Vás? Pak nám o sobě neváhejte dát vědět zasláním Vašeho životopisu.

Budeme se těšit na Vaše reakce.

HR tým RENOMIA

  • Plzeň
  • Maturita
  • > 1 rok
  • Přidat mezi oblíbené
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků