Tato pozice již není k dispozici.

TRAINEE PRO HYPOTEČNÍ CENTRUM - Liberec

Smlouva na dobu určitou
Liberec
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Raiffeisenbank

Pozice

Popis pozice

V Raiffce dáváme příležitost studentům, kteří chtějí začít kariéru už během svého vysokoškolského studia.
Na hypotečním centru našim klientům pomáháme realizovat sny o vlastním domově a jako trainee u nás získáte praktické pracovní zkušenosti, odborné znalosti z oboru a možnost stát se hypotečním specialistou na plný úvazek.

O čem je trainee program:

  • V prvních měsících budete nahlížet pod ruce zkušenějším kolegům a poznávat, jak to u nás chodí. Velmi nám záleží na tom, abychom se spolu v práci cítili dobře.
  • Jakmile se zorientujete, začnete samostatně zpracovávat jednodušší úkoly. Představit si můžete zadávání dat do klientských systémů, telefonické sjednávání schůzek kolegům nebo přípravu smluvní dokumentace. Nemine vás ani poštovní agenda, ale brigádníka na administrativní výpomoc nehledáme. Chceme věnovat čas tomu, kdo chce být jedním z nás.
  • Dvakrát za rok vás pozveme na školení pro skupinu trainees, kde si budete sami vybírat rozvojová témata. Pořádáme také vánoční večeři a letní piknik a budeme moc rádi, když se přidáte. Standardně se ale můžete zúčastnit všeho, co bude mít v plánu váš tým. Brzy poznáte, že kolegové na hypocentrech jsou si navzájem přáteli.
  • Mrkněte na #zivotvraiffce nebo na náš profil na www.atmoskop.cz – překvapíme vás domácí atmosférou a neformálními vztahy.

Trainee vás bude bavit, pokud:

  • Máte rok až dva studia ještě před sebou a vyhovuje vám spolupráce formou DPČ v rozsahu cca 20 hod/týden. Na docházce se spolu domluvíme, ať máte možnost pohodlně sladit školu, práci i volný čas.
  • Sedí vám činnosti, ve kterých uplatníte svoji pozornost a pečlivost. Veškerá dokumentace musí být v naprostém pořádku.
  • Když se seběhne více úkolů najednou, dovedete si poradit. A když je to naopak, jste proaktivní a nečekáte na zadání.