Tato pozice již není k dispozici.

SPECIALISTA/KA PROBLÉMOVÝCH ÚVĚRŮ/INSOLVENCE

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Raiffeisenbank

Pozice

Popis pozice

Hledáme novou posilu pro náš expertní tým Special Assets, zabývající se správou a vymáháním problémových úvěrů pro velké a střední podniky. Oceníme zejména zkušenosti s právním vymáháním pohledávek a orientaci v problematice insolvenčních řízení. Přidejte se k nám a staňte se špičkovým odborníkem v silné a respektované mezinárodní bankovní skupině Raiffeisen.

Co vás na této pozici čeká?

  • Samostatně řídit obchodní případy a implementovat jednotlivé kroky v rámci schválené strategie
  • Vyjednávat s korporátními klienty, insolvenčními správci, investory či jinými věřiteli a hledat optimální řešení s cílem dosažení maximální výtěžnosti pro banku
  • Navrhovat a obhajovat individuální postup vymáhání v rámci interního schvalovacího procesu
  • Samostatně připravovat či spolupracovat na přípravě právních podání a zastupovat banku ve věřitelských orgánech.

Pozice Vám sedne pokud:

  • Máte ideálně VŠ vzdělání právního či ekonomického zaměření a chcete pracovat na plný úvazek
  • Máte zkušenosti s řešením problémových úvěrů poskytnutých korporátním klientům, zejména ve fázi právního vymáhání
  • Hledáte dlouhodobou spolupráci s cílem neustále se učit a rozvíjet
  • Umíte jednat s lidmi, cítíte zodpovědnost za svoji práci a máte smysl pro pečlivost
  • Hledáte přátelské prostředí, dynamický tým a nebojíte se přijímat výzvy

Na co se můžeš těšit?

  • Na skvělou příležitost pro osobní, profesní a kariérní rozvoj v dynamickém týmu expertů
  • Možnost samostatně řídit střední i velké případy a zastupovat banku v soudních, exekučních a insolvenčních řízeních
  • Mezilidské vztahy a důvěra – to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci velmi pochvalují
  • Příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 – Pankráci
  • Kromě 5 týdnů dovolené budete mít ještě 3 extra volné dny a další volno je Vám k dispozici pro významné životní události nebo v podobě volného narozeninového dne
  • Získáte kredit do benefitní peněženky, který můžete utrácet flexibilně za to, co Vás těší

Zaujala Tě naše nabídka? Tak se neváhej přihlásit!

Těšíme se na setkání s vámi.

Více se o nás můžete dozvědět i na našem profilu na www.atmoskop.cz, případně na našich sociálních sítích #zivotvraiffce