Raiffeisenbank

SPECIALISTA RANÉHO VYMÁHÁNÍ (zkrácený úvazek) - Olomouc

  • Částečný úvazek
  • Olomouc

  • Bankovnictví, Finance
  • Více než 2000 zaměstnanců

  • Olomouc

Tato pozice byla obsazena!

Raiffeisenbank patří mezi největší banky na domácím trhu. Odborná i laická veřejnost je chválí za profesionální přístup ke klientům, špičkové produkty a služby i dobré hospodářské výsledky. Byli vyhlášeni nejlepší bankou v České republice. Jejich vizí je být nejrychleji rostoucí bankou na trhu, posláním je být klientsky nejpřívětivější a vynikat mezi ostatními bankami v oblasti zákaznické zkušenosti. Věří, že se jim to daří, neb se jim společným úsilím všech podařilo již dvakrát po sobě získat titul Klientsky nejpřívětivější banky. Jsou na to náležitě hrdí, ale současně si s pokorou uvědomují, jak je toto vyznamenání zavazující.

Popis pozice

Je-li pro vás zajímavé skloubit prestiž práce v bance, vysokou odbornost, profesionalitu a současně neoblékat každý den kravatu, či lodičky, pak to může být práce právě pro vás! Tato pozice je možná na zkrácený úvazek - 3 krát v týdnu 8,5 hod. směna.

Co bude vaším úkolem?

  • Telefonicky kontaktovat klienty s pohledávkou po splatnosti a navrhnete jim řešení situace tak, aby byl spokojený klient i banka.
  • Naučit se samostatně orientovat v systémech a databázích banky, abyste měli dobrou znalost finančních produktů.
  • Administrativní činnosti – zpracujete klientské požadavky (sms, e-mail).

Co u nás získáš

  • Motivující finanční ohodnocení (fixní a variabilní složku mzdy).
  • Možnost začít pracovat na zkrácený úvazek, do budoucna je možný i celý úvazek.
  • Skvělou příležitost pro růst. Díky propracovanému kariérnímu systému jsou u nás interní posuny častější než jinde.
  • Práci v mladém, přátelském kolektivu a moderní dostupné pracovní prostředí v Olomouci hned u vlakového nádraží.
  • Sami budete pánem svých benefitů. Bude jen na vás, jak využijete částku, kterou vám na rok přidělíme, např. si můžete měsíčně pořizovat stravenky, k tomu jet na dovolenou a ještě se přihlásit na jazykový kurz a nakupovat si knihy.
  • 5 týdnů dovolené, až 4 sick days.
  • Zvýhodněné bankovní produkty a úrok na bydlení nebo fajn tarif u mobilního operátora. Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte se přihlásit a poslat nám svůj životopis. V případě dotazů jsem k dispozici na tel: 603 808 124.

Vítané zkušenosti

  • Máte velmi dobré komunikační schopnosti a profesionální přístup k zákazníkovi.
  • Umíte pracovat s PC. Využívat budete bankovní aplikace, MS Office a internet.
  • Jste časově flexibilní, pracujeme na směny – ranní/odpolední.
  • Vás nevyvede z míry stresová situace, naopak, je pro vás výzvou.

  • Olomouc
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Jak se připravit na video pohovor

Cesta k vysněné práci vede zpravidla přes pracovní pohovor. Není proto divu, že pohovor je pro většinu lidí poměrně stresující záležitostí.