Tato pozice již není k dispozici.

SPECIALISTA RANÉHO VYMÁHÁNÍ (na plný i zkrácený úvazek)

Plný úvazek
Olomouc
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Raiffeisenbank

Pozice

Popis pozice

V souvislosti s fúzí s Equa Bank hledáme nové posily do rozrůstajícího se týmu raného vymáhání. Je-li pro vás zajímavé skloubit prestiž práce v bance, vysokou odbornost, profesionalitu a současně neoblékat každý den kravatu, či lodičky, pak to může být práce právě pro vás! Tuto pozici je možné mít na plný nebo zkrácený úvazek. Při polovičním úvazku budete pracovat 3x do týdne, směny je možné variabilně plánovat s cca měsíčním předstihem. Případně můžete pracovat 7,5 hodiny denně (i to je možnost zkráceného úvazku).

U nás je to o vás? SAMOZŘEJMĚ!

Co budete na této pozici dělat?

  • Telefonicky kontaktovat klienty s pohledávkou po splatnosti a navrhnete jim řešení situace tak, aby byl spokojený klient i banka.
  • Naučit se samostatně orientovat v systémech a databázích banky, abyste měli dobrou znalost finančních produktů.
  • Administrativní činnosti – zpracujete klientské požadavky (sms, e-mail).
  • Nejedná se o aktivní nabízení produktů!

Jaká je naše představa o kandidátovi?

  • Máte velmi dobré komunikační schopnosti a profesionální přístup k zákazníkovi.
  • Umíte pracovat s PC. Využívat budete bankovní aplikace, MS Office a internet.
  • Jste časově flexibilní.
  • Nevyvede vás z míry stresová situace, naopak, je pro vás výzvou.

A co nabízíme my?

  • Motivující finanční ohodnocení (fixní a variabilní složku mzdy).
  • Možnost pracovat na zkrácený úvazek.
  • Skvělou příležitost pro růst. Díky propracovanému kariérnímu systému jsou u nás interní posuny častější než jinde.
  • Práci v mladém, přátelském kolektivu a moderní dostupné pracovní prostředí v Olomouci hned u vlakového nádraží.
  • Po zaškolení možnost home office.
  • Možnost aktivně využívat AJ – možnost komunikace s klienty v anglickém jazyce (není podmínkou).
  • Sami budete pánem svých benefitů. Bude jen na vás, jak využijete částku, kterou vám na rok přidělíme, např. si můžete měsíčně pořizovat stravenky, k tomu jet na dovolenou, a ještě se přihlásit na jazykový kurz a nakupovat si knihy. A pokud máte malé děti, můžete dostat příspěvek na školku.
  • 5 týdnů dovolené, sick days.
  • Zvýhodněné bankovní produkty a úrok na bydlení nebo fajn tarif u mobilního operátora.
  • Interního buddyho, který vám bude kdykoli k ruce.
  • Neformální týmová setkání (vánoční večírky, společné snídaně, teambuildingy).
  • V případě zájmu uveďte do průvodního dopisu, zda máte zájem o poloviční úvazek či plný.

Společnost

rb