Tato pozice již není k dispozici.

SPECIALISTA/KA ŘEŠENÍ REKLAMACÍ - Olomouc

Plný úvazek
Olomouc
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Raiffeisenbank

Pozice

Popis pozice

Do oddělení reklamací hledáme spolehlivého kolegu/kolegyni, který/á bude zodpovědný za řešení klientských reklamací a stížností.

Co bude vaším úkolem?

  • Zpracujete a vyřešíte klientskou reklamaci (převezmete reklamaci, prověříte oprávněnost, rozhodnete o dalším postupu a informujete klienta o výsledku).
  • Aktivně budete komunikovat telefonicky a písemně s externím a interním klientem.
  • Budete se podílet na zlepšení bankovních procesů.
  • Spolupracovat s kolegy z jiných oddělení banky.

Jaká je naše představa o kandidátovi?

  • Jste pečlivý, spolehlivý a klient je pro vás na prvním místě.
  • Dotahujete věci do konce a záleží vám na preciznosti výsledku.
  • Jste komunikativní - s klientem budete komunikovat písemně i telefonicky.

Náskok před ostatními budete mít pokud:

  • Máte znalost bankovních produktů a procesů.
  • Máte zkušenost s komunikací s klienty.

A co získáte od nás?

  • Stabilní zaměstnání u jednoho z nejlepších zaměstnavatelů na trhu.
  • Příjemné a dostupné místo výkonu práce v Olomouci (hned u vlakového nádraží).
  • Skvělou nabídku benefitů. Našim zaměstnancům poskytujeme příspěvky formou kafeterie, ve které bude jen na vás na co budete chtít částku, kterou vám na rok přidělíme použít. Můžete si zaplatit část dovolené, nebo jazykový kurz, nebo také nějaký sport.
  • Stravenky a příspěvky na životní pojištění a penzijko jsou samozřejmostí.
  • 5 týdnů dovolené a 2 plně hrazené Flexi dny (dny volna na to, když vám bude nevolno, nebo si budete potřebovat zkrátka něco zařídit).
  • Zvýhodněné bankovní produkty a úrok na hypotéce a další …

Zaujala vás tato nabídka? Neváhejte a přihlaste se.

Těšíme se na setkání s vámi.

Více se o nás můžete dozvědět i na našem profilu na www.atmoskop.cz nebo na Instagramu @zivotvraiffce.

Benefits

  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na vzdělání
  • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Firemní akce