Tato pozice již není k dispozici.

SPECIALISTA/KA ŘEŠENÍ POHLEDÁVEK JUNIOR

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Raiffeisenbank

Pozice

Popis pozice

Do týmu Special Assets, který se zabývá řešením problematických úvěrů pro velké a střední podniky ve stádiu Early a Late Workout, hledáme nového kolegu/kolegyni. Zvláště rádi budeme spolupracovat s tím, kdo svou budoucnost vidí v bankovnictví a chce po vysoké škole získat praxi v oblasti Workout.

Co bude vaším úkolem?

  • Podílet se na řešení komplikovaných obchodních případů v restrukturalizační fázi.
  • Jakmile porozumíte vnitřní metodice a procesním postupům, budete navrhovat další kroky v souladu s metodikou.
  • Připravovat podklady – souhrnné a hodnotící zprávy.
  • Zpracovávat analýzy.
  • Podporovat seniorní specialisty v řešení jednotlivých případů.

Jaká je naše představa o kandidátovi?

  • Máte VŠ vzdělání ekonomického nebo právního směru.
  • Máte bankovní praxi – workout či collections velkou výhodou.
  • Rádi byste získali hloubkovou zkušenost v oblasti restrukturalizace úvěrů.
  • Máte pokročilou znalost AJ – budete potřebovat pro porozumění dokumentům, přípravu anglicky psaných reportů a zpráv.
  • Orientace v ekonomických výkazech je výhodou.
  • Svou práci zpracováváte pečlivě a důsledně.
  • Nedělá vám problém orientovat se v komplikovaných procesech a porozumět struktuře problémů.

A co získáte u nás?

  • Příležitost pro osobnostní, profesní a kariérový rozvoj
  • Zajímavou a náročnou práci v týmu specialistů, kteří vám vždy rádi pomohou
  • Šéfa, který vám dá velkou míru samostatnosti a prostor pro vlastní realizaci a úspěch
  • Možnost spolupracovat s experty na danou problematiku
  • Příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 – Pankráci
  • Benefity na míru – třeba týden dovolené navíc nebo slevy u řady společností (a k tomu klasika – kafeterie, stravenky, výhodný úrok na hypotéku a další…)

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce