Tato pozice již není k dispozici.

SOURCING MANAGER – Raiffeisen Leasing

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Raiffeisenbank

Pozice

Popis pozice

Máte zkušenosti s nákupem? Hledáme kolegu/kolegyni na pozici Sourcing manager s prokazatelnou praxí v této oblasti. Zkuste to s námi, u nás je to o vás.

Co bude vaším úkolem?

  • Vyhledávat příležitosti úspor v rámci svěřeného portfolia komodit a služeb.
  • Budete zodpovědný za stanovování strategie a plánu nákupu.
  • Nastavovat a optimalizovat nákupní procesy.
  • Každodenní realizace nákupních potřeb interního klienta - plánování, tvorba specifikace, vyjednávání s dodavateli.
  • Budete řešit smlouvy s dodavateli a cenovou politiku.
  • Koordinovat činnosti s Raiffeisenbank a centrálou Raiffeisen Bank International.

Co u nás získáš

  • Různorodou a zodpovědnou náplň práce, která Vám umožní rozvíjet své znalosti a schopnosti.
  • Zázemí stabilního zaměstnavatele a podporu pro osobní a profesní růst.
  • Možnost občasné práce z domova.
  • Benefity na míru – kafeterie, týden dovolené navíc, sickdays, multisport karta, firemní školka, zvýhodněné bankovní produkty nebo využití slev u řady partnerských společností.
  • Pohodový kolektiv kolegů a příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 – Pankráci.

Požadavky na pozici

  • Jste absolventem SŠ/VŠ ekonomického či technického zaměření.
  • Máte za sebou alespoň 3 roky v oblasti nákupu.
  • Jste týmový hráč se vstřícným a proaktivním přístupem a ochotou pomoci ostatním.
  • Máte schopnost finančního/ekonomického a optimálně i procesního myšlení.
  • Angličtinu máte na pokročilé úrovni – nedělá vám problém komunikace ani psaná forma.Náskok před ostatními budete mít, pokud:
  • Máte zkušenost s technickým nákupem.