Tato pozice již není k dispozici.

PRODUCT MANAGER - Praha, Pankrác

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Raiffeisenbank

Pozice

Popis pozice

Do týmu Investments v Raiffeisenbank hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Produktový manažer/ka. Chceme k sobě někoho, kdo o sobě může říct, že je samostatný, proaktivní, ale zároveň i týmový a koho hlavně baví svět investic!

Čemu budete věnovat čas v nové práci?

  • Připravovat nové investiční produkty pro klienty banky (fondy, certifikáty, dluhopisy a další).
  • Budete mít na starosti celý life cycle vybraných investičních produktů včetně hodnocení jejich výsledků.
  • Podílet se podílet na strategických rozhodnutích a budete zároveň pomáhat s jejich dosažením.
  • Komunikovat investiční novinky a změny nejen kolegům z pobočkové sítě, ale i klientům banky.
  • Vytvářet, zjednodušovat a upravovat procesy spojené s investičními produkty a jejich prodejem.
  • Řídit dílčí projekty týkajících se investic, koordinovat činnosti s ostatními odděleními banky (Sales, Legal, Compliance, IT, Branch support, Marketing, CRM, Segmentové řízení a další).

Co potěší nás?:

  • Máte zkušenost z bankovnictví a orientujete se v bankovních produktech, včetně znalosti investičních produktů (podílové fondy, certifikáty, dluhopisy a další).
  • Pokročilejší znalost Microsoft Office (př. umíte v Excelu používat funkce).
  • Máte smysl pro odpovědnost, ale i pro humor.
  • Vaši práci si umíte dobře rozplánovat a prioritizovat. Změna zadání v průběhu vás nezaskočí a poradíte si.
  • Máte dobrý psaný projev v českém jazyce a alespoň průměrnou znalost anglického jazyka na úrovní B1-B2.
  • Zázemí silné, stabilní a úspěšné banky

Na co se můžete těšit?

  • Dobře fungujícím a přátelský tým, který rád podniká společné aktivity.
  • Možnost vzdělávat se, diskutovat a příležitost realizovat se v tom, co vás baví a zajímá.
  • Možnost práce z Home office i z kanceláře dle domluvy.
  • 5 týdnů dovolené + 3 flexi days, čím déle s nám jste, tím více volna dostanete.
  • Firemní benefity ve formě Cafeterie Edenred
  • Zvýhodněné služby a produkty banky

Společnost

rb

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".