Raiffeisenbank

PORADCE PRO PRÉMIOVOU KLIENTELU - Ostrava Nová Karolina Park

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Ostrava

  • Bankovnictví, Finance
  • Více než 2000 zaměstnanců

  • Ostrava

Tato pozice byla obsazena!

Raiffeisenbank patří mezi největší banky na domácím trhu. Odborná i laická veřejnost je chválí za profesionální přístup ke klientům, špičkové produkty a služby i dobré hospodářské výsledky. Byli vyhlášeni nejlepší bankou v České republice. Jejich vizí je být nejrychleji rostoucí bankou na trhu, posláním je být klientsky nejpřívětivější a vynikat mezi ostatními bankami v oblasti zákaznické zkušenosti. Věří, že se jim to daří, neb se jim společným úsilím všech podařilo již dvakrát po sobě získat titul Klientsky nejpřívětivější banky. Jsou na to náležitě hrdí, ale současně si s pokorou uvědomují, jak je toto vyznamenání zavazující.

Popis pozice

Hledáme prémiového poradce pro naši pobočku Ostrava Nová Karolina Park. Čeká na Vás portfolio klientů a spousta nových přátel. U nás je to o vás.

Co bude vaším úkolem?

  • Péče o přidělené portfolio klientů.
  • Budete se s nimi setkávat na pravidelných schůzkách a nabízet jim produkty, které usnadní jejich život.
  • Práce s dobře sestavenou nabídkou produktů zejména v oblasti investic a pojištění nebo podnikatelského úvěrování.
  • Na základě Vašich zkušeností budete partnerem pro fyzické či právnické osoby.

Co u nás získáš

  • Průměrný výdělek na variabilní složce mzdy až 15 tis. měsíčně.
  • V rámci pozice možnost posunu na vyšší level s příplatkem 5000 Kč měsíčně.
  • Rozšíříme Vaše znalosti, získáte další certifikáty.
  • Sami budete pánem svých benefitů. Bude jen na vás, jak využijete částku, kterou vám na rok přidělíme, např. si můžete měsíčně pořizovat stravenky, k tomu jet na dovolenou a ještě se přihlásit na jazykový kurz a nakupovat si knihy.
  • 5 týdnů dovolené, placené volno navíc (2 dny po 5 letech, 5 dní po 10 letech).
  • 4 sick days hrazené z 50% nebo 2 hrazené plně.
  • Zvýhodněné bankovní produkty a úrok na bydlení.
  • Umožníme Vám kariérně růst, protože preferujeme interní posuny zaměstnanců. Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte se přihlásit a poslat nám svůj životopis. V případě dotazů jsem k dispozici na tel: 603 808 124.

Vítané zkušenosti

  • Je pro vás klient na prvním místě.
  • Rád/a plníte obchodní plány - tím si totiž výrazně ovlivníte variabilní složku mzdy.
  • Máte zkušenost s aktivním prodejem nebo jste již pracoval/a v bance, pojišťovně či jiné finanční instituci.
  • Jste komunikativní člověk plný/á energie a baví vás budovat vztah s klientem.

  • Ostrava
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Lhaní v životopise: ano, nebo ne?

Není lež jako lež. Jsou lži, které mohou mít vážné důsledky, a pak jsou také lži, které používáme jen jako kamufláž svých drobných nedostatků.