Tato pozice již není k dispozici.

NASTARTUJ SVOU KARIÉRU V BANCE - Černý Most

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Raiffeisenbank

Pozice

Popis pozice

Chceš nastartovat svou kariéru v bankovnictví? Komunikuješ rád/a s lidmi? Jsi pečlivý/á, svědomitý/á? Pokud sis na všechny otázky odpověděl/a SAMOZŘEJMĚ, tak čti dál!

Nevadí nám, že nemáš žádné zkušenosti, hledáme člověka, který se stane kontaktem pro klienty v oblasti práce s hotovostí.

Momentálně hledáme na pobočku OC Černý Most, kterou má pod palcem zkušený manažer Zdeněk Vach.

Jak bude vypadat tvá náplň práce?

  • V prvních týdnech se společně zaměříme na tvojí adaptaci. Budeš nahlížet pod ruce pokladníkovi, obchodníkům a poznávat, jak to na naší pobočce chodí.
  • Jakmile se zorientuješ, absolvuješ školení od ČNB a staneš se plnohodnotnám pokladníkem.
  • Budeš zajišťovat precizní servis na pokladně, spravovat platební příkazy a zodpovídat za administrativní činnosti spojené s chodem pobočky.
  • Obchodníkům budeš podporou a parťákem, na kterého se mohou spolehnout.

Na co dalšího se můžeš těšit?

  • Kariérní růst - spoustu manažerů začínalo právě na této pozici.
  • Nás propracovaný benefitní systém z nás dělá jednoho z nejlepších zaměstnavatelů na trhu - každý má maximální svobodu v tom, jaké benefity chce využívat. Sami se rozhodnete, zda pojedete na dovolenou, přihlásíte se na jazykový kurz, budete pravidetlně chodit sportovat, nebo nakupovat knížky. Stravenky a příspěvky na penzijní a životní pojištění jsou klasika, samozřejmě.
  • Ročně u nás máš 5 týdnů dovolené, 3 flexi days a další dny získáš s odpracovanými roky.
  • Perfektní zaškolení do našeho oboru, tohle opravdu umíme.
  • Spolupráce je formou zaměstnaneckého poměru a vždy v 8. měsíci máte své peníze na účtu.
  • Mrkni třeba na náš profil na www.atmoskop.cz - překvapíme tě domácí atmosférou a neformálními vztahy.

A co potěší nás?

  • Je ti blízké bankovní prostředí, baví tě kontakt s lidmi a lidem je při jednání s tebou příjemně.
  • Vyhovují ti činnosti, ve kterých uplatníš svoji pozornost a pečlivost.
  • Vítáš možnost posílit svou angličtinu. Na pobočce se budeš setkávat i s anglicky mluvícími klienty. Nejde nám o dokonalou gramatiku, ale o ochotu obsloužit klienta, který nemluví česky.

Cítíte, že je tato pozice jako ušitá právě pro vás? Tak neváhejte a zašlete nám své CV!

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na dovolenou
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Firemní školka
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Firemní akce