Tato pozice již není k dispozici.

IT SOLUTION ARCHITEKT

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Raiffeisenbank

Pozice

Popis pozice

Baví Vás navrhovat nová řešení? Je na Vás spolehnutí? Jste technicky zdatný/á? Umíte si poradit v obtížných situacích? Nebojíte se překážek? Pokud jste si odpověděli ANO, rádi se s Vámi setkáme! Aktuálně hledáme nového kolegu do našeho vývojového týmu na pozici IT Solution Architekta. U nás je to o vás.

Co bude vaším úkolem?

  • V rámci svěřené aplikační domény definovat změny a kontinuálně jí rozvíjet.
  • Spolupracovat s businessem, IT analýzou a ostatními architekty při implementaci nových projektů a změn v rámci bankovních aplikací a systémů.
  • Usměrňovat vývojový tým při vývoji aplikačních řešení.
  • Kontrolovat a hodnotit obsah dodávek od externích dodavatelů.
  • Reprezentovat vývojový tým na projektových jednáních a hrát roli hlavního zodpovědného.
  • Podporovat IT analytiky a testery při uvádění Vámi definovaných změn do provozu.

Co u nás získáš

  • Dynamické a zároveň přátelské prostředí, kde se nudit určitě nebudete.
  • Zajímavé spektrum aplikační ZOO – od tradičních systémů k moderním API.
  • Budete součástí týmu profesionálů, který si navzájem pomáhá a rád se potkává i mimo práci.
  • Možnost kariérního růstu napříč naším vyspělým IT.
  • Příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 – Pankráci a zároveň velmi flexibilní home-office.
  • Benefity, u kterých si sami určíte v jaké výši a na co konkrétně využijete – třeba výhodný úrok na hypotéku nebo místo ve školce pro děti.
  • a k tomu klasika – kafeterie, stravenky, zvýhodněné produkty a další…

Požadavky na pozici

  • Bez analytického myšlení to nepůjde.
  • Velkou výhodou je vaše zkušenost s programováním.
  • Poradíte si s ovládáním modelovacích nástrojů IT architektury (EA, UML).
  • Máte znalost principů funkční analýzy a SOA.
  • Orientujete se v principech administrace systémů a v architektuře serverových řešení (Unix, HW, disková infrastruktura, databáze, integrace).
  • Máte za sebou praxi na obdobné pozici nebo na pozici seniorního analytika.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".